Powstanie Wielkopolskie
  konkurs

  20 tysięcy złotych na wyciągnięcie ręki

  Rozwiń
  Narzeczona para: Zwycięzcy zgłosili się ostatni

  Narzeczona para: Zwycięzcy zgłosili się ostatni

  M.Baranowska-Szczepańska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ta suknia ślubna była nagrodą w poprzedniej edycji plebiscytu Narzeczona Para

  Ta suknia ślubna była nagrodą w poprzedniej edycji plebiscytu Narzeczona Para

  Narzeczone Pary z całej Wielkopolski zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego plebiscytu. Jego celem jest wyłonienie najsympatyczniejszej, zdaniem czytelników i internautów „Głosu Wielkopolskiego”, pary narzeczonych, która planuje swój ślub w 2016 roku.
  Ta suknia ślubna była nagrodą w poprzedniej edycji plebiscytu Narzeczona Para

  Ta suknia ślubna była nagrodą w poprzedniej edycji plebiscytu Narzeczona Para

  Ubiegłoroczną edycję plebiscytu wygrała Sylwia Tasarek i Damian Górski. Młoda para poznała się w VII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Ślub odbył się 6 czerwca - to była dla nich szczególna data (sześć lat temu, 6 czerwca pierwszy raz się pocałowali!).

  Panna młoda w tym najważniejszym dniu wystąpiła w pięknej sukni ślubnej, która była nagrodą w plebiscycie. Kreacja (na zdjęciu obok) została uszyta w Pracowni Sukien Ślubnych Jolanty Dudy-Koprowskiej (o wartości 3 tysięcy złotych).


  - Ślub i wesele to ogrom ważnych decyzji do podjęcia, mnóstwo czasu i pracy oraz oczywiście pieniędzy - wspomina Sylwia Górska. - Ale warto poświęcić się przygotowaniom, bo wspaniałe wspomnienia wszystko wynagrodzą. Szkoda jednak, że ten wymarzony dzień tak szybko przemija...

  ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE!

  Jak zwycięzcy wspominają swój udział w konkursie? - Na początku mieliśmy mieszane uczucia co do konkursu, gdyż oboje z mężem nie przepadamy za rozgłosem na nasz temat. Jednak po wielu namowach mojego taty Pawła, który jest wiernym czytelnikiem „Głosu Wielkopolskiego”, stwierdziliśmy, że taka okazja już się w życiu nie zdarzy, i wysłaliśmy nasze zgłoszenie jako ostatnia para konkursowa śmiejąc się, że może dostaniemy żelazko jako nagrodę pocieszenia - mówi Sylwia Górska i dodaje, że to właśnie jej ojciec zorganizował niemały sztab wyborczy, miał niesamowite pomysły i swoją konsekwencją z pewnością doprowadził do wygranej.

  Ubiegłoroczni zwycięzcy zachęcają, by wszyscy ci, którzy mają matrymonialne plany, wzięli udział w rozpoczynającej się właśnie edycji plebiscytu.

  - To naprawdę ciekawy sposób, aby o planach życiowych i swoim szczęściu poinformować na łamach gazety. Coś, jak zapowiedzi przedślubne, które znajdują się nie tylko w gablocie przed kościołem, tylko dla większej publiczności - mówią zgodnie.

  Zasady
  Plebiscyt odbywa w kilku etapach i potrwa do 9.01.2016 r. Obejmuje zgłoszenia kandydatur oraz głosowanie.

  Na zgłoszenia nadesłane drogą elektroniczną (na adres plebiscyt@glos.com , wpisując w temacie wiadomości „Narzeczona Para” lub na formularzu dostępnym na stronie inter-netowej dla zalogowanych użytkowników strony interne-towej) czekamy do 14 grudnia, do godz. 12. Zgłoszenie powinno zawierać: kilka zdań o kandydatach przybliżających ich sylwetki, dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz zdjęcia kandydatów w liczbie do 6 sztuk (wielkość jednego zdjęcia nie powinna przekraczać 2 MB). Do plebiscytu mogą zostać zgłoszone tylko te pary, z których przynajmniej jedna osoba czasowo lub na stałe zamieszkuje Wielkopolskę.

  Na stronie internetowej gloswielkopolski.pl zostaną opublikowane listy zweryfikowanych kandydatur, które będą brały udział w głosowaniu. A ono odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 4 grudnia do 9 stycznia, do godz. 23.59.

  Aby oddać głos trzeba będzie wysłać SMS na numer 72355 w treści wpisując PARA. (a po kropce wpisać będzie trzeba numer wybranej kandydatury). W odpowiedzi na SMS, poza zaliczeniem głosu, uczestnik otrzyma kod dostępu do e-wydania „Głosu”. Koszt wysłania SMS-a wynosić będzie 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 5 głosów na daną kandydaturę!

  Uczestnik będzie mógł oddać dowolną liczbę głosów. Głosowanie odbywać się będzie także za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało do 18 grudnia, do godz. 12.

  ZOBACZ WYNIKI I GŁOSUJ  Co zrobić, by zagłosować? Wystarczy zalogować się na swoje konto FB i powiązać swoje konto na FB, ze swoim kontem w serwisie gloswielkopolski.pl.

  Warunkiem koniecznym do oddania głosu jest umożliwienie publikacji postu na tablicy właściciela konta w aplikacji FB w jego imieniu poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ ZA” uczestnik oddaje swój głos za wskazaną kandydaturą. Jedno kliknięcie to 2 głosy w plebiscycie. Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wszystko jest na sprzedaż???

  alladynalampa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  gdzie mój komentarz????

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wszystko jest na sprzedaż???

  alladynalampa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  wszystko jest na sprzedaż byle mówili i jakaś kasa wpłynęła, jak można całej Polsce oznajmiać, że data ślubu to symbol bo się kiedyś tam całowali no proszę......relacje z nocy poślubnej też by...rozwiń całość

  wszystko jest na sprzedaż byle mówili i jakaś kasa wpłynęła, jak można całej Polsce oznajmiać, że data ślubu to symbol bo się kiedyś tam całowali no proszę......relacje z nocy poślubnej też by transmitowali jakby kasa płynęła... ceremonia zaślubin to wyjątkowa chwila bardzo prywatna i intymna a takie konkursy to takie rozmowy w toku:/ zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo