Niesamowity mecz w Siedlcach! Pomarańczowi wygrywają po morderczej walce 19:17 w piątym secie!

Siatkarze Krispolu Września wygrali w sobotę wyjazdowy mecz o mistrzostwo I ligi z KPS w Siedlcach 3:2 (17:25, 25:21, 21:25, 25:22, 19:17). Mecz trwał aż 2,5 godziny!

Podopieczni Marka Jankowiaka słabo rozpoczęli spotkanie, przegrywając pierwszego seta do 17. Potem jednak gra pomarańczowych nabrała rumieńców. Goście wytrzymali nerwowo końcówkę w czwartej partii, ale stalowe nerwy mieli dopiero w tie-breaku. Gospodarze w piątym secie prowadzili już bowiem 13:10. W deydujących momentach zespuli jednak dwie zagrywki i ostatecznie musieli uznać wyższość siatkarzy z Wrześni. Zwycięstwo Krispolu jest tym bardziej cenne, że KPS jest ich sąsiadem w tabeli.