Oceniamy piłkarzy po meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Karol Maćkowiak
Oceniamy piłkarzy po meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań Sebastian Wołosz / Głos Szczeciński
Mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań zakończył się wynikiem 1:1. Tradycyjnie już oceniamy grę Kolejorza po zakończonym spotkaniu. Oceniamy zawodników w skali od 1 do 10 (1 - bardzo słaba, 10 - rewelacyjna gra). Sprawdźcie nasze oceny i piszcie, czy się z nimi zgadzacie!

MACIEJ GOSTOMSKI - 4
W pierwszej części gry miał dwie okazje, żeby się wykazać i w obu przypadkach zawiódł. Przy golu zaliczył pusty przelot. Później nie miał już prawie w ogóle pracy, a w 45. minucie wypuścił piłkę z "koszyczka", na szczęście bez konsekwencji.

TOMASZ KĘDZIORA - 7
Aktywny w ofensywie, był bliski strzelenia gola głową po stałym fragmencie gry, dobrze współpracował z kolegami. To prawą stroną Kolejorz częściej atakował w tym spotkaniu. W defensywie bez pomyłek.

PAULUS ARAJUURI - 6
Mimo gola to nie był najlepszy występ Fina. Piłkarze Pogoni nieco mu uciekali, ale ostatecznie, to on był dał Lechowi remis, włączając się do akcji ofensywnej w samej końcówce meczu.

MARCIN KAMIŃSKI - 5
Stoper Lecha nie wyróżnił się niczym pozytywnym, z drugiej strony nie popełniał większych błędów. Nieprzydatny przy wyprowadzeniu piłki, co wcześniej mu się udawało.

LUIS HENRIQUEZ - 5
Panamczyk nie włączał się do akcji ofensywnych, bo lewa strona Kolejorza praktycznie nie istniała. Nie można mieć większych zastrzeżeń do jego postawy w obronie.

DARIUSZ FORMELLA - 5
Jeden z lepszych w szeregach Lecha w pierwszej połowie. Miał dwie dogodne okazje do zdobycia gola, za każdym razem czegoś zabrakło.

ŁUKASZ TRAŁKA - 4
Już w 2. minucie zobaczył żółtą kartkę, od początku meczu był elektryczny i nieco spóźniony. Także w drugiej połowie niezbyt pewny w interwencjach, często faulował, zaliczył kilka niecelnych podań.

DARKO JEVTIĆ - 5
Nieźle bił stałe fragmenty gry, szkoda, że jego koledzy nie potrafili tego wykorzystać. Pod koniec meczu wyraźnie słabszy, strzelał głównie w trybuny.

KASPER HAMALAINEN - 4
Fin przeciwko Pogoni pokazał swoje gorsze oblicze: w pierwszej połowie był zupełnie niewidoczny. Nie prowadził gry. To nie był piłkarz, którego pamiętamy z jesieni.

DAWID KOWNACKI - 5
Na skrzydle nie był sobą, przegrywał większość pojedynków, nie mógł znaleźć wspólnego języka z kolegami.

VOJO UBIPARIP - 4
Szukał gry, pokazywał się kolegom. W sparingach zdobył 3 bramki, a w meczu z Pogonią nie doszedł do żadnej okazji strzeleckiej.