Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w...

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Chcemy, żeby seniorzy na bieżąco wiedzieli o wszystkich aktualnych ofertach do nich skierowanych. Wspólnie z CIS-em na naszych łamach polecamy więc różne wydarzenia, na które mogą przyjechać również seniorzy z innych miejscowości regionu
  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu? Na pewno nie siedźcie w domach!

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu? Na pewno nie siedźcie w domach! ©123 RF

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?
  CIS zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad psychologicznych oraz spotkań grupy samopomocowej. Wystarczy zadzwonić lub przyjść i zarezerwować termin. Porady psychologiczne w każdą środę w godzinach 12-14. Grupa Samopomocowa w każdą pierwszą środę miesiąca. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu, tel. 61 847 21 11.


  28 kwietnia o godz. 17 Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury oraz Klub Osiedlowy Krąg zapraszają na wykład
  „Jak i dlaczego się starzejemy” prof. dr hab. Katarzyny Wieczorowskiej-Tobis, kier. Katedry Geriatrii i Gerontologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Więcej informacji w Klubie Krąg ul. R. Dmowskiego 37 lub tel. 61 64 74 288. Wstęp bezpłatny.


  Lekkostrawnia – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyka zaprasza na senioralne czwartki! W każdy pierwszy czwartek miesiąca konsultacja wstępna i pomiar profesjonalnym analizatorem składu ciała dla seniorów są bezpłatne. W pozostałe czwartki – 20 proc. zniżki na wszystko, łącznie z ułożeniem diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia. Rejestracja na wizytę pod numerem tel. 694 84 00 84. Miejsce: ul. H. Sienkiewicza 22 B/2.


  Centrum Amarant przy ul. Słowackiego 19/21 zachęca seniorów do aktywności fizycznej.
  Qi-Gong dla dorosłych – zajęcia w czwartki w godz. 18-19.30 (Sala Warsztatowa). Nie są wymagane zapisy. Wstęp bezpłatny. Pilates dla seniorów i seniorek – zajęcia w czwartki w godz. 11-12. (Sala Warsztatowa). Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maty lub koca, wygodnego stroju oraz butelki wody. Nie są wymagane zapisy. Wstęp 5 zł.


  Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza na spotkania towarzysko-kulturalne
  w każdy czwartek w godz. 15-17. Formy: spotkania edukacyjne z zakresu samokontroli w leczeniu cukrzycy, spotkania koleżeńskie, wycieczki, działalność samopomocowa. Miejsce: ul. Bonin 4, tel.: 61 823 37 11.


  29 kwietnia o godz. 18 Kawiarnia Eurocafe zaprasza na koncert „Wiosennie i muzycznie”. Bilet w cenie 15 zł. Informacje i rezerwacja miejsc w Galerii MM (ul. Św. Marcin 24).


  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza seniorów na zajęcia w nowo utworzonym Przyrodniczym Uniwersytecie Trzeciego Wieku (PUTW). Zaplanowano ciekawe zajęcia z zakresu zdrowego odżywiania, roślin przyprawowych i leczniczych, bakterii w organizmie człowieka oraz zdrowej aktywności. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Centrum Kształcenia Ustawicznego, budynek rektoratu UP w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, pok. 113 (I piętro) lub pod numerem tel. 61 848 70 26. 29.04 o godz. 16 – wykład „Hortiterapia, czyli leczenie ogrodem”. Wstęp bezpłatny.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo