Super Dealer 2015 - ostatni dzień plebiscytu

  Super Dealer 2015 - ostatni dzień plebiscytu

  Krzysztof M. Kaźmierczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Super Dealer 2015 - ostatni dzień plebiscytu
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Fot. OLIVIA SOTO

  Zostały ostatnie godziny by wziąć udział w naszym plebiscycie Super Dealer 2015 i wytypować najlepszego sprzedawcę samochodów. Dzisiaj odwiedzimy uczestników na targach Motor Show.
  Który z 32 dealerów samochodów z Wielkopolski zdobędzie prestiżowy tytuł Super Dealera 2015 roku - to będziemy wiedzieli już jutro.

  Po dużym przyroście głosów widać, że zwolennicy poszczególnych sprzedawców w ostatnich dniach trwania sondażu są bardzo aktywni. Do wczoraj na pierwszym miejscu był debiutujący w plebiscycie salon BMW Smorawiński. Po „piętach” deptał mu zwycięzca sprzed roku - firma Polody. Liczne głosy zebrały też Miasteczko Samochodowe Szpot, Volvo Karlik i Auto Club.

  Głosować na najlepszych dealerów w województwie wielkopolskim można na trzy różne sposoby - podajemy je na stronie gloswielkopolski.pl. Tam także znajdują się krótkie ilustrowane prezentacje każdego z uczestniczących w sondażu sprzedawców samochodów.

  SUPER DEALER 2015 - TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA NAJLEPSZYCH SPRZEDAWCÓW SAMOCHODÓW  Dzisiaj znajdą również Państwo na naszej stronie internetowej relację z odwiedzin u biorących udział w plebiscycie dealerów, którzy mają swoje firmowe stoiska na rozpoczętych właśnie targach Motor Show.

  Zapraszamy do głosowania - można wziąć w nim udział jeszcze tylko dzisiaj, do ostatnich sekund dnia.

  Ogłoszenie wyników plebiscytu i uhonorowanie laureatów nastąpi jutro - podczas Motor Show. Nagrodą dla zwycięzcy oprócz pucharu będzie 2-stronicowa prezentacja na łamach naszego ekskluzywnego periodyku „Strefy Biznesu”, który trafia do wielkopolskich przedsiębiorców. Zdobywcy kolejnych miejsc na podium otrzymają dyplomy. Uroczystość odbędzie się o godz. 14.30 na scenie w Hali nr 4, a weźmie w niej udział prezes MTP, Przemysław Trawa, który w imieniu targów także uhonoruje zwycięzcę pucharem i dyplomem.

  Partnerami plebiscytu są targi Motor Show oraz Max-Dywanik - producent dywaników welurowych i dystrybutor dywaników gumowych.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo