Warta Poznań rozegrała w Cetniewie sparingowe spotkanie z Bytovią. Zobacz jaki wynik

LUMAR, MAC
Piłkarze Warty Poznań w kolejnym meczu sparingowym zremisowali w Cetniewie z Bytovią 2:2 www.wartapoznan.pl
Przygotowująca się do wiosennej części sezonu drużyna Warty Poznań rozegrała w środę drugie spotkanie sparingowe podczas zgrupowania w Cetniewie, remisując na boisku COS drugoligową Bytovię Bytów 2:2 (0:2).

Podopieczni trenera Piotra Tworka po wcześniejszych dwóch porażkach z Pogonią Szczecin i Stomilem Olsztyn, tym razem zremisowali odrabiając straty w drugiej połowie, ale trzeciego sparingu z rzędu nie zdołali wygrać.

Bramki dla Warty zdobyli: Serhij Napołow (78) i Mariusz Rybicki (88); dla Bytovii: Daniel Feruga (9) oraz Mateusz Szela (22).

Warta grała w składzie
pierwsza połowa: Tomasz Laskowski – Jakub Kuzdra (32. Michał Grobelny), Bartosz Kieliba, Filip Małek, Jakub Kiełb – Jakub Apolinarski, Łukasz Trałka, Adrian Laskowski (32. Mateusz Kupczak), Robert Janicki, Michał Jakóbowski – Gracjan Jaroch;

druga połowa: Tomasz Laskowski – Michał Grobelny, Aleks Ławniczak, Tomasz Boczek, Jakub Kiełb (60. Jakub Kuzdra) – Mariusz Rybicki, Łukasz Trałka (60. Adrian Laskowski), Mateusz Kupczak, Serhij Napołow – Mateusz Szczepaniak, Łukasz Spławski.

W następnym spotkaniu sparingowym Warta Poznań, lider Fortuna 1 Ligi zmierzy się w sobotę w Stężycy z innym pierwszoligowcem Chojniczanką Chojnice.