Wielkopolskie podium MP do lat 15 w koszykówce 3x3. Złoto dla MKS Opalenica, a brąz dla Enei AZS Politechniki Poznań

Tak koszykarki MKS i Enei AZS cieszyły się ze swoimi opiekunami ze zdobycia medali MP Archiwum EneiAZS/MKS/PZKosz
Na warszawskim Torwarze zakończyły się w niedzielę mistrzostwa Polski do lat 15 w koszykówce 3x3. Złoty medal wywalczyły koszykarki MKS Opalenica w składzie: Iga Woźna, Wiktoria Haegenbarth, Zuzanna Bręk, Zuzanna Sobańska. Na najniższym topniu podium stanęły natomiast zawodniczki Enei AZS Politechniki Poznań. Akademiczki po brąz sięgnęły w następującym zestawieniu: Lena Brzustowska, Liliana Maciejewska, Zuzanna Nowak i Julia Sierżant.

W finale zawodniczki z Opalenicy pokonały swoje rówieśniczki z MKS Grójec 21:4. W męskim meczu o złoto GIM 92 Warszawa pokonał Śląsk Wrocław 21:10.