Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 40 i Senatu, okręg nr 99

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 40 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 99 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 40

Granice tego okręgu to część województwa zachodniopomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • białogardzki,
  • choszczeński,
  • drawski,
  • kołobrzeski,
  • koszaliński,
  • sławieński,
  • szczecinecki,
  • świdwiński,
  • wałecki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Koszalin.

Wybory parlamentarne 2019 zostały zakończone, a wyniki są już oficjalnie znane. PKW potwierdza ich ostateczność, dlatego poniżej publikujemy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 40 wraz z informacją o wyniku głosowania.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Lubczyk Radosław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 26,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,47%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecinek
  • Zawód: lekarz dentysta

2. Romecki Stefan Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,33%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: ślusarz-spawacz

3. Gumińska-Wasiak Elżbieta Henryka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 972
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: inżynier rolnik

4. Bany Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Kinowo
  • Zawód: rolnik

5. Harłacz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Białogard
  • Zawód: technik weterynarii

6. Brodowska Agnieszka Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Świdwin
  • Zawód: inżynier ochrony środowiska

7. Kuczyński Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Czarne Wielkie
  • Zawód: ekonomista

8. Piaskowska Aldona Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Kłębowiec
  • Zawód: nauczyciel

9. Drapała Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Rusinowo
  • Zawód: nauczyciel

10. Wiśniewski Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 080
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Wałcz
  • Zawód: ekonomista

11. Halama Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Mścice
  • Zawód: samorządowiec

12. Słodkowska Agata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 698
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Zacisze
  • Zawód: księgowa

13. Iwat Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Samek Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Kalisz Pomorski
  • Zawód: ekonomista

15. Majczyna Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Świdwin
  • Zawód: ekonomista

16. Mićko Ryszard Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Lubiana
  • Zawód: zootechnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Hoc Czesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 33 083
  • Procent głosów oddanych na listę: 33,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Zawód: lekarz medycyny

2. Szefernaker Paweł Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 116
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,14%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: prawnik

3. Golińska Małgorzata Joanna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 497
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecinek
  • Zawód: leśnik

4. Strzałkowski Stefan Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,57%
  • Miejsce zamieszkania: Białogard
  • Zawód: nauczyciel

5. Subocz Marek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 937
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,92%
  • Miejsce zamieszkania: Wałcz
  • Zawód: urzędnik administracji rządowej

6. Wiśniewski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 744
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,01%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: nauczyciel

7. Owsiak Jan Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Świdwin
  • Zawód: urzędnik

8. Sozańska-Majchrzak Izabella Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Sławno
  • Zawód: pedagog

9. Pyżanowski Jakub Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Węgorzewo Koszalińskie
  • Zawód: menedżer

10. Chruściel Ryszard Ambroży ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Choszczno
  • Zawód: pułkownik służby więziennej

11. Nagórska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 438
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Drawsko Pomorskie
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Błaszczyk Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Barwice
  • Zawód: rolnik

13. Kędzior Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 065
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Połczyn-Zdrój
  • Zawód: ekonomista

14. Sztreja Halina Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Sarbinowo
  • Zawód: nauczyciel

15. Szadzewicz Jacek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 270
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Złocieniec
  • Zawód: radca prawny

16. Niemyt Emilia Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 788
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Laski
  • Zawód: inżynier nawigacji morskiej

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Prokop-Paczkowska Małgorzata Barbara ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,63%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: dziennikarka

2. Kotlęga Jerzy Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,99%
  • Miejsce zamieszkania: Białogard
  • Zawód: nauczyciel akademicki

3. Wezgraj Jacek Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,96%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: psycholog

4. Lewandowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Darłowo
  • Zawód: inżynier mechanik

5. Szuba Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 757
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,01%
  • Miejsce zamieszkania: Choszczno
  • Zawód: nauczyciel

6. Fabiańczyk Lech Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 819
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: dziennikarz

7. Mastalerz Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Przytoń
  • Zawód: analityk finansowy

8. Szkandera Józef Romuald ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Złocieniec
  • Zawód: animator kultury

9. Kokot Ewa Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 709
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Borne Sulinowo
  • Zawód: zarządzanie - gospodarowanie nieruchomościami

10. Paprocka Katarzyna Petronela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 820
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: ekonomista

11. Kusiakiewicz Magdalena Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 599
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Sarbia
  • Zawód: ekonomista

12. Kujath Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Komory
  • Zawód: rolnik

13. Adamczyk Marcin Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 519
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Sławno
  • Zawód: specjalista od pozyskiwania funduszy europejskich

14. Olszewski Łukasz Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 503
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: inżynier drogowy

15. Bock Maciej Walenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 681
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Tychowo
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

16. Chyła Małgorzata Genowefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 887
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Chmielewski Krzysztof Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 263
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,67%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Zadencka Aleksandra Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 801
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: Inżynier budownictwa lądowego

3. Tkaczyk Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Knyki
  • Zawód: rolnik

4. Belka Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 672
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Polanów
  • Zawód: baristka

5. Karpiński Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 081
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Bobolice
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Arciuszkiewicz Mieczysław Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Chłopowo
  • Zawód: rolnik

7. Kotwicka Małgorzata Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Mielno
  • Zawód: księgowa

8. Wojtaszewski Mateusz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 386
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Zawód: kucharz

9. Radek Agata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 528
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Cewlino
  • Zawód: pedagog specjalny

10. Wąwoźny Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 233
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Złocieniec
  • Zawód: technolog wykończeń wnętrz

11. Czerwińska Kamilla Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: fizjoterapeuta

12. Kurek Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 973
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecinek
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Szulganiuk Artur Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Rudnica
  • Zawód: rolnik

14. Rawdanowicz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Suchań
  • Zawód: programista

15. Głowacki Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Piecnik
  • Zawód: technolog ceramiki

16. Kot Dariusz Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: student

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Zientarski Piotr Benedykt ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 771
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,91%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Czuczak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,72%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

3. Hok Marek Tomasz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 572
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,26%
  • Miejsce zamieszkania: Grzybowo
  • Zawód: lekarz specjalista położnictwa i ginekologii

4. Grygorcewicz Barbara Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 062
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,6%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

5. Suski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wałcz
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Ostaszewski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 523
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: radca prawny

7. Karlińska Elżbieta Wiesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 960
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,09%
  • Miejsce zamieszkania: Darłowo
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

8. Strząbała Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,11%
  • Miejsce zamieszkania: Białogard
  • Zawód: prawnik

9. Kaszak Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,43%
  • Miejsce zamieszkania: Choszczno
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

10. Kozłowski Jacek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Złocieniec
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

11. Firkowski Marek Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Sławno
  • Zawód: kierownik ds. sprzedaży

12. Urbaniak Marcin Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Zawód: dyrektor handlowy

13. Butrym Danuta Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Karlino
  • Zawód: nauczyciel

14. Leśniewska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

15. Bańkowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Zawód: nauczyciel

16. Hardie-Douglas Jerzy ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,78%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecinek
  • Zawód: lekarz specjalista chirurgii onkologicznej

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 99

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • białogardzki,
  • choszczeński,
  • drawski,
  • kołobrzeski,
  • świdwiński,
  • wałecki.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 99. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Carewicz Henryk Władysław ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 49 350
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 36,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: przedsiębiorca

Gromek Janusz ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 59 348
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 43,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Sztark Grażyna Anna ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ANNY SZTARK

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 27 885
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 20,42%
  • Miejsce zamieszkania: Białogard
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: administratywistka

Dowiedz się więcej

polecane: Kolejne niedziele bez handlu. Od stycznia zaostrzenie przepisów.

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 40 i Senatu, okręg nr 99 - Głos Koszaliński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

b
boliczacha

Na listach wyborczych nie widzę nikogo z Buślar, Ostrebarda, Bolkowa, Biernowa, Tychówka, Osówka, Wicewa, czy Łośnicy. O co tu chodzi?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3