Zagłębie Lubin - Warta Poznań 0:0. Momenty były. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych po meczu z Zagłębiem w Lubinie --->
Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych po meczu z Zagłębiem w Lubinie --->Adam Jastrzebowski
Piłkarze Warty Poznań bezbramkowo zremisowali z Zagłębiem Lubin. Oba zespoły miały jednak sporo okazji, by zdobyć gola. Świetnie bronił Adrian Lis, który był najlepszym piłkarzem Zielonych. Zobaczcie, jak oceniliśmy piłkarzy Warty.

Warta Poznań zremisowała z Zagłębiem Lubin na otwarcie 26. kolejki Ekstraklasy.

Pierwsza połowa prowadzona była w dosyć ospałym tempie. Goście sprawiali wrażenie, jakby przerwa reprezentacyjna wybiła ich z rytmu.

Po przerwie podopieczni Dawida Szulczka wyraźnie się ożywili. Mieli dwie kapitalne okazje, by strzelić gola Miedziowym. Remis jest wynikiem, który nikogo nie krzywdzi, bo gospodarze też mieli kilka dobrych okazji, by pokonać Adriana Lisa. Bramkarz Warty był jednak najlepszym piłkarzem tego pojedynku

Tak oceniamy piłkarzy Warty Poznań:

Już niedługo polskie kluby zaczną myśleć o wzmocnieniach. Którzy z wolnych zawodników z przeszłością w Ekstraklasie wrócą do naszej ligi i znajdą nowego pracodawcę? Przejdź do galerii ⮕

Czas powrotów? Zawodnicy bez kontraktu z przeszłością w PKO ...