Gentleman i inni na 1050-lecie Chrztu Polski

  Gentleman i inni na 1050-lecie Chrztu Polski

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Gentleman wystąpi w Pozna niu już w sobotę.

  Gentleman wystąpi w Pozna niu już w sobotę. ©Archiwum

  Czołowy niemiecki reprezentant reggae i wielu innych wykonawców usłyszymy w niedzielę w koncercie "Out Of Time" zorganizowanego z okazji 1050-lecia Chrztu POlski.
  Gentleman wystąpi w Pozna niu już w sobotę.

  Gentleman wystąpi w Pozna niu już w sobotę. ©Archiwum

  Na niezwykłe wydarzenie zapraszają w najbliższą sobotę na plac Marka Międzynarodowych Targów Poznańskich Poznański Chór Chłopięcy i agencjja Roots Music Promotion. Będzie nim „Out of Time 966” - projekt realizowany w ramach obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski. i składać się będzie z dwóch części - „Symphonical” i „Per Form”. „Symphonical” to ekskluzywny projekt Gentlemana i jego znakomitych gości Ky-Mani Marley''a oraz Alborosiego, którym towarzyszyć będą Cameralis Poznań Orchestra oraz Poznański Chór Chłopięcy pod batutą Jacka Sykulskiego.

  Natomiast „Per Form” to widowisko z udziałem reprezentantów lokalnej sceny niezależnej, którzy stworzą unikalną formę artystyczną dedykowaną obchodom 1050-lecia Chrztu Polski. . Pojawią się m.in. Błażej Król, Rebeka, Titus i Paluch. Zarówno dobór wykonawców jak i program mają podkreślać wielokulturowy charakter imprezy. Koncert ten rozpocznie się o godzinie 21, ale bramy wejścia wschodniego MTP otwarte będą już o godzinie 20. Bilety do piatku kosztują 80 zł. W dniu imprezy kosztować będą 100 złotych. Bilety dla opiekunów osób niepełnosprawnych kosztują 1 zł.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo