Kibice Lecha Poznań na meczu z Piastem Gliwice 1:1. Prawie 800 fanów Kolejorza oglądało remis swoich piłkarzy [ZDJĘCIA]

SZKIZaktualizowano
Lech Poznań rozpoczął nowy sezon PKO Ekstraklasy wyjazdowym starciem w Gliwicach. Kolejorz zremisował z Piastem 1:1. Na trybunach pojawiło się prawie 800 fanów Poznańskiej Lokomotywy. Zobacz zdjęcia kibiców z Poznania.Przejdź do kolejnego zdjęcia --->Lucyna Nenow

Mecz na Stadionie Miejskim w Gliwicach oglądało na żywo 4698 widzów, w tym 771 fanów Lecha Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 6. minucie meczu Jorge Felix. Wyrównał rezerwowy Paweł Tomczyk, który pojawił się na boisku w 80. minucie i 120 sekund później trafił do siatki Piasta.