Koncert 12 Tenorów w Poznaniu. Wyśpiewają wielkie przeboje...

  Koncert 12 Tenorów w Poznaniu. Wyśpiewają wielkie przeboje tysiąclecia KIEDY, BILETY, GDZIE KUPIĆ

  Joanna Boroń

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Koncert 12 Tenorów w Poznaniu. Wyśpiewają wielkie przeboje tysiąclecia KIEDY, BILETY, GDZIE KUPIĆ
  12 Tenorów w Poznaniu. Dwunastu znakomitych śpiewaków, dwie godziny zachwycającego show i ponad dwadzieścia przebojów muzyki ostatniego tysiąclecia - zespół wystąpi już 27 kwietnia w Hali Arena.
  Koncert 12 Tenorów w Poznaniu. Wyśpiewają wielkie przeboje tysiąclecia KIEDY, BILETY, GDZIE KUPIĆ

  12 TENORÓW W POZNANIU - KIEDY, GDZIE, BILETY 27.04.2019


  Zespół podczas występów, prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

  Kup bilet już dziś na 12 TENORÓW 2019
  Nazwa zespołu (12 TENORÓW) może mylić. Wydaje się bowiem, że repertuar, jaki prezentują Tenorzy, to jedynie muzyka poważna. Podczas koncertu usłyszymy jednak covery znakomitych hitów XX wieku, m.in. utwory Michaela Jacksona czy zespołu Queen. Będą przeboje współczesne i trochę starsze. Usłyszmy przeboje takie jak: „Kalinka”, „Volare” „O Sole Mio”, „Nessun Dorma”, „Time To Say Goodbye”, czy „You Can Leave Your Hat On”, „Golden Eye” i „We Will Rock You”. Na pewno wszyscy je znamy i chętnie słuchamy.

  Kolejne utwory zostały dobrane tak, by nie tylko przypomnieć fundamenty muzycznej historii, ale też wyzwolić w słuchaczach kojarzące się z wybranymi piosenkami wspomnienia. Jesteśmy pewni, że występ podbije serca słuchaczy w każdym wieku.

  Informacje
  Kiedy: 27.04.2019 r., godz.: 19.00
  Gdzie: Hala Arena ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

  Bilety na 12 TENORÓW w POZNANIU do nabycia:  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo