Od środy zwieszone będą poznańskie placówki oświatowe i kulturalne. Szkoły, przedszkola, żłobki i domy kultury w Poznaniu będą zamknięte na dwa tygodnie. Taką decyzję ogłosił podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Poznania zastępca prezydenta Jędrzej Solarski.
Sprawdź też:
Zapytaliśmy poznaniaków, czy uważają te ustalenia za słuszne. Większość z zapytanych podziela decyzję władz miasta. Co więcej, wielu z nich przyznaje, że obawia się zakażenia koronawirusem.
Pojawiło się jednak kilka opinii, w których zapytani twierdzili, że nie boją się zakażeń koronawirusem. Podkreślali przy tym, że najważniejsza jest higiena i stosowanie się do zaleceń sanepidu.
Zobacz też:
Mity na temat koronawirusa. Nie powinieneś w to wierzyć!
Koronawirus: Co kupić? Jakie produkty medyczne i spożywcze ...
Imprezy w Poznaniu odwołane lub przesunięte przez koronawiru...
Sprawdź też:
Czy Polacy boją się Legionelli?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?