Lech Poznań - Widzew Łódź 1:3 Katastrofa! Czy jedzie z nami pilot? Zobacz oceny lechitów!

Kolejorz po raz pierwszy w tym sezonie przegrał na własnym boisku, Widzew po raz pierwszy wygrał na wyjeździe.Zobacz kolejne zdjęcie ---->Adam Jastrzębowski
Lech Poznań nie wykorzystał potknięć rywali i po raz pierwszy od 12 lat przegrał przy Bułgarskiej z Widzewem (1:3). To był kolejny słaby mecz podopiecznych Johna van den Broma, którzy na tle agresywnych rywali, sprawiali wrażenie bezradnych i wolnych. Kolejorz zdołał w 87 minut doprowadzić po ładnym strzale Karlstroema do wyrównania, ale w doliczonym czasie gry stracił dwa gole.

Nie tak sobie wyobrażali kibice Kolejorza ten mecz. Nasi piłkarze zagrali katastrofalnie w obronie i stracili aż trzy bramki.

Lech Poznań od początku prosił się o utratę gola i powinien przegrywać już w 7. minucie, ale Sanchez fatalnie wykonał rzut karny.
Podopieczni Johna van den Broma, zlekceważyli fakt, że Widzew przy Bułgarskiej nie zamierzał się wcale bronić. Goście 10 minut później wyprowadzili zabójczą kontrę, Fran Alvarez dostał piłkę przed polem karnym rywali, przygotował sobie ją i oddał precyzyjny strzał, który znalazł drogę do bramki. Mrozek był bez szans, ale cała defensywa ma na sumieniu tego gola

Widzew grał lepiej, szybciej, składniej. Kolejorz bazował na swoich indywidualnościach, ale sprawiał wrażenie, że nie ma pomysłu na grę, poza dośrodkowaniami, które w niedzielny wieczór były bardzo niecelne

Od początku drugiej odsłony Kolejorz starał się odrobić straty. Widzew jednak dobrze się bronił. Poznaniacy byli częściej przy piłce, lecz niewiele z tego wynikało. Aż do 88 minuty, kiedy fantastyczną bombą popisał się Karlstroem.

Zobacz, jak oceniliśmy lechitów za mecz z Widzewem!

W końcówce meczu, a właściwie w doliczonym czasie gry katastrofalnie zagrała defensywa Kolejorza. Widzew wbił jeszcze dwa gole i pokazał jak łatwo w tym sezonie urwać punkty drużynie van den Broma

To ostatnie chwile starego budynku Warty Poznań, w której przebywali nie tylko piłkarze Zielonych. W najbliższym czasie zostanie on zrównany z ziemiąZobacz kolejne zdjęcie --->

Budynek Warty Poznań zostanie zrównany z ziemią! Tak wygląda...