Od dzisiaj utrudnienia w ruchu ulicznym w centrum Wrześni

  Od dzisiaj utrudnienia w ruchu ulicznym w centrum Wrześni

  PRO

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Tak przez najbliższe cztery dni wyglądać będzie organizacja ruchu w centrum Wrześni
  1/3
  przejdź do galerii

  Tak przez najbliższe cztery dni wyglądać będzie organizacja ruchu w centrum Wrześni ©Urząd Miasta Września

  Wrzesiński Weekend Muzyczny to kilka ciekawych koncertów, ale także utrudnienia w ruchu ulicznym. Wyjaśniamy jak zmienia się organizacja ruchu w centrum miasta w dniach od 30 kwietnia do 3 maja. Przed koncertem warto sprawdzić, w którym miejscu będziemy mogli zostawić swój samochód, Zamknięte będą wszystkie drogi dojazdowe do centrum miasta.
  Utrudniania zaczynają się już dzisiaj, 29 kwietnia 2016 roku. W godzinach od 12.00 do 24.00 zamknięty będzie częściowo Rynek. Związane jest to ze stawianiem sceny w pasie drogowym pomiędzy ulicami Adama Mickiewicza i Dzieci Wrzesińskich. Ograniczenia w tym miejscu obowiązywać będą także w dniach od 30 kwietnia do 2 maja w godzinach od północy do 18-tej. Ulicą Adama Mickiewicza dojechać można do Rynku, ale przejazd możliwy jest pierwszą drogą w prawo w kierunku ulicy Henryka Sienkiewicza (normalnie w tym miejscu jest parking).
  Dla ruchu kołowego zamknięta będzie w całości ul. Dzieci Wrzesińskich. Dojazd od ulicy Rzecznej możliwy będzie tylko dla mieszkańców znajdujących się tam nieruchomości. W wymienionych dniach, poza odbywającymi się wieczorem koncertami, obowiązuje także zakaz parkowania samochodów na płycie Rynku.
  Organizacja ruchu zmienia się w trakcie wieczornych koncertów. Plan jest bardziej restrykcyjny, choć organizatorzy do minimum ograniczyli czas zamknięcia ulic w okolicach Rynku. Zakazy wjazdu pojawią się na ul. Jana Pawła II tuż za rondem na wysokości Urzędu Miasta i z drugiej strony na wysokości ul. Miłosławskiej. Nie będzie wjazdu w Ulicę Adama Miskiewicza, ale znak zakazu stanie na ulicy Miłosławskie na wysokości ul. Wrzosowej. Zamknięta będzie także ulica Dzieci Wrzesińskich. Taka organizacja obowiązywać będzie 30 kwietnia i 1 maja w godzinach od 18.00 do północy, a także 2 maja w godzinach od północy do 1.00 i od 18.00 do 3.00 w dniu 3 maja kiedy planowane jest zakończenie występów ostatnich gwiazd, a ekipy techniczne zaczną rozbierać scenę. Zmierzający na koncert powinni pamiętać o zmianie organizacji ruchu i wcześniej parkować samochody w wyznaczonych do tego celu miejscach. Rynek i wszystkie drogi dojazdowe do niego, na czas Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego, zamienią się w deptak dostępny tylko dla pieszych i rowerzystów. Tak będzie do 3 maja.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY