Warta Poznań - Ruch Chorzów 2:2. Szkoda przespanej końcówki. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

Piłkarze Warty Poznań zremisowali z Ruchem Chorzów 2:2. Pierwszego gola dla Zielonych zdobył Maciej Żurawski.Zobacz kolejne zdjęcie ---->Adam Jastrzębowski
Warta Poznań w 4. kolejce ekstraklasy zremisowała z beniaminkiem Ruchem Chorzów 2:2 (2:1). Zieloni długo mecz mieli pod kontrolą, prowadzili do przerwy, ale w 83 min. dali sobie wbić wyrównującego gola. Była duża szansa na komplet punktów, podopieczni Dawida Szulczka muszą zadowolić się jednym.

Szkoda przespanej końcówki warciarzy. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

Warta Poznań po emocjonującym meczu zremisowała z Ruchem Chorzów. Sporo się działo w poniedziałkowy wieczór w Grodzisku Wielkopolskim

Cztery gole, dwie kontuzje, bramkarz Warty zepchnięty na bandy, który tygrysim skokiem nie uratował się przed urazem i 11 doliczonych minut w pierwszej części, zakończonej interwencją VAR z rzutem karnym.

Warta Poznań miała wszystkie atuty, by wygrać ten mecz, ale zbyt kunktatorsko zagrała w końcówce i została za to ukarana. Trochę szkoda straconych punktów, ale bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka, można zaakceptować.

Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań w tym meczu:

Słowacja Miss Supranational 2023 była obecna podczas meczu Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava

Miss Supranational 2023 na meczu Lecha Poznań! Co robiła na ...