Wolontariusze są uzbrojeni w serce: Koncert Orkiestry...

  Wolontariusze są uzbrojeni w serce: Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych na Dzień Wolontariusza

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych ma w swoim repertuarze nie tylko utwory wojskowe i marszowe, ale również kompozycje z wielu gatunków muzycznych.
  1/4
  przejdź do galerii

  Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych ma w swoim repertuarze nie tylko utwory wojskowe i marszowe, ale również kompozycje z wielu gatunków muzycznych. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów, które zwykle kończyły się głośnymi owacjami publiczności. ©materiały Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych

  Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe” zaprasza na XXI Jubileuszowy koncert charytatywny pt. „Uzbrojeni w serce” z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wystąpi na nim Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod dyrekcją mjra Pawła Joksa.
  Koncert jest formą podziękowania dla tych, którzy troszczą się o dobro innych i pomagają cierpiącym. Jak podkreślają organizatorzy, to właśnie dzięki wolontariuszom rzeczywistość staje się bardziej ludzka.

  Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych ma w swoim repertuarze nie tylko utwory wojskowe i marszowe], ale również kompozycje z wielu gatunków muzycznych. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów, które zwykle kończyły się głośnymi owacjami publiczności. Orkiestra ma też sporo zasług popularyzowaniu standardów muzycznych i utworów patriotycznych zakorzenionych w muzycznych tradycjach Wojska Polskiego.  Podczas gali stowarzyszenie odznaczy medalem „Przyjaciela Hospicjum” oraz „Honorowego Wolontariusza” osoby, które w tym roku wspierały jego działania. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność hospicjum.
  • XXI Jubileuszowy koncert charytatywny „Uzbrojeni w serce”
  • 9 grudnia o godz. 18
  • Aula Uniwersytecka (ul. Wieniawskiego 1)
  • Wstęp jest bezpłatny
  • Bilety można odbierać w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Bednarskiej 4

  POLECAMY:
  Co nowego w kinach, teatrach i klubach? Zobacz przegląd kulturalny:  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo