Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 19.08 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/TebNad
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (19.08)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (19.08 12:15) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat gnieźnieński

Mieleszyn 19A, 35 - 49, 60, dz. 161, dz. 16/8, dz. 16/8, dz. 157/3, dz. 157/9, dz. 157/10, dz. 157/16, dz. 15/1, dz. 21
19.08 od godz. 7:30 do 14:30


powiat gostyński

gm. Poniec: Zawada nr 1 do 5 (oprócz działki nr 158/4), działka nr 166/2.
19.08 od godz. 7:30 do 14:30


powiat kościański

gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Kwiatowa nr 6, 8, 12, działki nr 178/1 do 178/6.
19.08 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Krzywiń: Żelazno działki nr 181/63, 181/64.
19.08 od godz. 9:00 do 15:00


powiat kolski

gm. Suchy Las miejscowości Golęczewo ul. Lazurowa. ul. Błękitna nr 1, 3, 10, działki nr 227/3, 234/5, 245/19. ul. Stawna nr 15, 16, 19, 23, 25, działki nr 227/3, 226/3, 228/8, 233/2. ul. Wodna nr 17, działka nr 233/4. ul. Boczna działki nr 281/3, 281/4, 283/4, Holbud.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Chodzież ul. Marii Konopnickiej dz. nr 3501/5.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Kuźniczka 1, 2, 3, 4, dz. 40/1, 42/2, 42/3.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat poznański

Wiry: ul. Poranna, ul. Południowa 1, 6, 8, ul. Podgórna od 4 do 16 parzyste, 55, 55A, 54A, 58, 59, ul. Poznańska od 2 do 10 parzyste, 48, 50, 52A, 54A, 58, 58B-C, ul. Odskok.
19.08 od godz. 8:00 do 15:00


Wiry: ul. Zespołowa, ul. Łęczycka od 61 do 139 nieparzyste, od 82 do 142 parzyste, ul. Komornicka od 175 do 187 nieparzyste, od 176 do 192 parzyste.
19.08 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Nowa nieparzyste od 67 do 79, od 80 do 86, 88, 92, 98, 100, działki 196/1, 293
19.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gwiazdowo ul. Łucji, ul. Łukasza, ul. Marii Magdaleny, ul. Michała, ul. Piotra, ul. Tomasza, Tarnowo dz. 43/2, Kostrzyn ul. Brzechwy, ul. Tuwima, ul. Mickiewicza 30/A, 32, 34, 56, 58, 61, 61I, 64, 65, 67, 69, 71, dz. 63/8, dz. 65, dz. 63/1, dz. 2313, dz. 2314, dz. 2312, dz. 23/21, dz. 68/4, dz. 68/1, dz. 68/3, dz. 71/1, dz. 2291, dz. 2296, dz. 2299, dz. 2294, dz. 2292, dz. 75/1, dz. 75/5, dz. 75/3, dz. 75/4
19.08 od godz. 10:00 do 13:00


powiat leszczyński

Święciechowa ul. Leszczyńska nr 41G, 41K, 41L, 41M, 41R, 41T, 45G, 45H, 45J, działki nr 335/4, 335/5 do 335/13, 337/2, 338/8, 338/9.
19.08 od godz. 9:00 do 13:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat gnieźnieński

SZCZYTNIKI DUCHOWNE dz. 291/13, dz. 291/14, dz. 291/15, dz. 291/16, dz. 291/17, dz. 291/29
22.08 od godz. 7:30 do 13:00


Czerniejewo dz. 479/1, ul. Wrzesińska, os. Działkowe, ul. Gnieźnieńska 3, 13, ul. Poznańska dz. 512/1, dz. 512/3, dz. 512/6, dz. 512/9, dz. 521/15, ul. Szkolna 4, 6, 11, 15A, dz. 456/10, dz. 454/4, dz. 457/5, Radomice 10, Pakszyn 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 13, 54 - 58, dz. 131/2
22.08 od godz. 8:00 do 15:00


SZCZYTNIKI DUCHOWNE dz. 65/111, dz. 65/110, dz. 65/92, dz. 65/99
22.08 od godz. 9:00 do 12:00


Baranowo: ul. Rolna, ul. Poznańska od 2 do 20 parzyste.
23.08 od godz. 8:00 do 15:00


Lubochnia 1 - 23, 30, dz. 40/13, dz. 40/14, dz. 40/30, dz. 40/10, dz. 40/9, dz. 40/4, dz. 40/5, dz. 40/20, dz. 40/19, dz. 12/7, dz. 12/12, dz. 12/13, dz. 12/14, dz. 12/4, dz. 12/9, dz. 12/7, dz. 12/11, dz. 12/5, dz. 108/4, dz. 103/14, dz. 103/7, dz. 120/1, dz. 106, dz. 103/5, os. Wrzosowe, dz. 70, dz. 96/2, dz. 72/5, dz. 72/6, dz. 72/8, dz. 35/3, dz. 35/10, dz. 82/6, os. Kasztanowe 1 - 8, dz. 17/3, os. Sosnowe 33
24.08 od godz. 6:30 do 13:00


Dębnica 67 - 91, dz. 280/1, dz. 241/3, dz. 271/1
24.08 od godz. 7:30 do 13:00


Golimowo 2, 6B, Goraniec, Gębarzewko, Pawłowo 54, Kosmowo
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


Rybno Wielkie ul. Brzozowa, ul. Borówkowa, ul. Bukowa 3, 4, 7, 14, 16, dz. 285/1, dz. 272, dz. 271, dz. 270, dz. 269/2,
24.08 od godz. 9:00 do 12:00


Jarząbkowo 59, 60, 61
25.08 od godz. 7:30 do 13:00


Kłecko ul. Kolonia, ul. Gnieźnieńska 22, dz. 764/4, dz. 764/5
25.08 od godz. 7:30 do 12:30


Miejscowość Jaraczewo nr 44, 53, 55, 55A, 55B, 65, dz. nr 196/4 i 89/1.
25.08 od godz. 8:00 do 16:00


Dziadkowo, Dziadkówko, Kowalewo 21, 21/1, 21/2, 28
26.08 od godz. 7:30 do 14:30


Żydowo dz. 327/1, dz. 5/3, dz. 5/2, dz. 5/1, dz. 45/1, dz. 5253/3, dz. 14/23, dz. 14/22, dz. 14/20, dz. 14/19, dz. 14/10, ul. Gębarzewska 6, 7, dz. 14/8, ul. Nałęczowska dz. 50, Zdziechowa dz. 50, Gębarzewo 24, 25, Szczytniki Czerniejewskie 35 – 47, dz. 137/2, dz. 156, Mnichowo 51, 52, 52A, 53, 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 53F, 53G, 53H, dz. 221/20
26.08 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Nowa łubianka nr 8A, 9A.
26.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gniezno ul. Kazimierza Wielkiego 33 (Szkoła)
30.08 od godz. 8:00 do 14:00


Pakszyn 6 - 53, 59 - 65, dz. 64/3, dz. 154/1, dz. 160/1, dz. 123/1, dz. 184, Świetlica, Kąpiel 12, dz. 36/1, Szczytniki Czerniejewskie 72, dz. 190/1
30.08 od godz. 8:00 do 15:00


Imielno 1 - 7, 27, 29, 30, 30B, 30C, dz. 54, dz. 87/2, dz. 84, dz. 96, dz. 53, Kościół, Plebania
1.09 od godz. 7:30 do 8:00


Imielno 1 - 7, 27, 29, 30, 30B, 30C, dz. 54, dz. 87/2, dz. 84, dz. 96, dz. 53, Kościół, Plebania
1.09 od godz. 13:30 do 14:00


Imielno 30C
1.09 od godz. 7:30 do 14:00


Baranowo: ul. Szamotulska od 20 do 24 parzyste, od 25 do 59 nieparzyste, ul. Ruczaj.
6.09 od godz. 8:30 do 14:30


powiat średzki

Połażejewo 1 - 13, dz. 87/2, dz. 93
22.08 od godz. 7:30 do 12:00


Kępa Mała 1 - 7, 10, 10a, 11, 11a, 17, Dębice 10, Kępa Wielka 1 - 7, 10, 10a, 11, 11a, 17
26.08 od godz. 8:00 do 12:00


powiat obornicki

Ryczywół ul. Czarnkowska, przepompownia, hydrofornia, szkoła, ul. Chodzieska, Plac 1 maja.
22.08 od godz. 7:30 do 9:00


Ryczywół ul. Czarnkowska, przepompownia, hydrofornia, szkoła, ul. Chodzieska, Plac 1 maja.
22.08 od godz. 13:30 do 15:00


miejscowość Piotrowo, miejscowość Połajewice, miejscowość Radom numery od 6 do 13, ul. Radomska 61.
25.08 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Oborniki miejscowość Dąbrówka Leśna ul. Szkolna działki 100/1, 100/8, 100/9, 104/12, 103/2
30.08 od godz. 8:00 do 11:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Stary Tomyśl ul. Czerwcowa 5, 8, 9, 18, działki 775/11, 775/12, 775/20
22.08 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Boruja Nowa 1, 1a, 37, 37a, 38, 39, działki 95/1, 98/5, 98/20
23.08 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć 71, 72, 73, 73a, 119, działki 164/3, 184/15 184/18, 187/1, 301/7
23.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Opalenica miejscowość Troszczyn ul. Strumykowa od 28 do 31, 32a, działka 409/1
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl m. Glinno ul. Lutowa 14, 18, 33A, 43A, 47, działki 766/3, 767/15, 766/1, 474/4, 747/9, 763/8
26.08 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Lwówek miejscowość Bródki 33
31.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat szamotulski

Gmina Szamotuły miejscowość Gąsawy ul. Słoneczna 36, działki 57/6, 57/7
22.08 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Miodowa 12, 14; ul. Szamotulska 12, 14, 16
22.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Miodowa 1, 1c, 5, 10, 10a, działka 13/4, 13/6, 135
22.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Polna 1, 2; ul. Wierzbowa 1; ul. Poznańska 10; ul. Lipowa 25
23.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Duszniki miejscowość Kunowo 44b, działki 144/2, 147/10; miejscowość Sarbia 24, 25
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Bukowska nieparzyste od 7 do 19, działki 637, 639/4
24.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Bukowska 4, od 6 do 21, działka 637, 639/4
25.08 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Szamotuły miejscowość Otorowo ul. Kamionka działki 773/22, 773/23
25.08 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Biezdrowo 62G, 62M, 62R, 62T, działki 14/24, 14/25, 14/33, 24/16, 24/26, 24/28, 24/33, 24/35, 24/36, 24/41, 24/42, 24/43.
25.08 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Chojno-Błota Małe numery 20, 22, 23, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 42, 43, 45, 45A, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 78, 79, 80, 80A, 80B, 81C, 82, 82A, 87, działki 96/2, 96/3, 98/2, 98/3, 101, 103/1, 104, 107, 114, 115, 124, 413/7, 413/9, 413/11, 529, 531, 546, 555/2, 80357/19, 80357/28.
26.08 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Szamotuły miejscowość Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego wszystkie numery nieparzyste od 15 do 19
27.08 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Duszniki miejscowość Podrzewie ul. Dusznicka 18, 20, 21, 22, 22, 24, od 26 do 31, 33, 35, 37, 39, 41, działki 471/1; ul. Sportowa 7, działki 58/7, 58/8, 231/3; ul. Stawna 1, 8, 10, 14, działka 461/4; cała ul. Makowa
29.08 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Duszniki miejscowość Podrzewie ul. Długa Od 1 do 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; ul. Sportowa 12, 14, 16, 18, 20, działki 220/2, 220/6; ul. Sękowska 1, 2, 3, działka 6/27; cała ul. Osiedlowa, Lawendowa, Poznańska, Świętego Floriana, Łąkowa, Ogrodowa, Dusznicka
29.08 od godz. 9:00 do 13:30


Gmina Szamotuły miejscowość Szamotuły ul. Okrężna 20, 22; cała ul. Jana Jonstona
30.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Duszniki miejscowość Podrzewie ul. Dusznicka 8, 10, 17; ul. Łąkowa 7, 11, 15; cała ul. Ogrodowa
30.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Polana 1, 2, 3, 3a, 3b, 12, 37, działki 793, 817/1
31.08 od godz. 9:00 do 13:30


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Polna 4, 5; ul. Leśna 25
31.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Niewierska 2, 2a, 4, 6 od 8 do 15, działki 488, 488/3
1.09 od godz. 9:00 do 14:00


powiat leszczyński

Lipno ul. Spacerowa nr 13 do 20.
22.08 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Łanowa/Szybowników działki nr 90/3, 90/9, 90/25.
22.08 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Starkowska działki nr 926/5, 926/6, 926/7, 926/11, 926/12.
23.08 od godz. 9:00 do 13:30


gm. Osieczna: Kąty nr 1 do 9, nr 14 do 49.
24.08 od godz. 8:30 do 13:30


Rydzyna: ul. Dembowskiego - cała ulica; ul. Kościuszki nr 8; ul. Leszczyńskiego nr 2, 2A; ul. Wolności nr 10, 11, 12ABC, 13, 13ABCD, 13CA, 13DA, 13L, 15, działki nr 10/7, 72, 81, 83/2, 93/2 przepompownia P-6, kościół, szkoła.
24.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Święciechowa: Krzycko Małe ul. Główna nr 25 do 47 nieparzyste, nr 56 do 84 parzyste, działka nr 195/7, Remiza OSP, sala wiejska, ORANGE Polska; ul. Łanowa nr 2; ul. Boczna działka nr 137/8.
25.08 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Lipno: Wilkowice ul. Dojazdowa - cała oprócz nr 10; ul. Lipowa nr 66 do 76 parzyste, nr 84 do 94, nr 96 do 125, nr 126 do 134 parzyste, działki nr 497/60, 500/10, 500/14, 508/25, 509/7, 531/12, 583/2, GH Kossowski, Nasz Sklep, PHU Klich, AUTOHANDEL PICZ; ul. Mleczna - CAŁA; ul. Pszenna nr 1 do 10, nr 13; ul. Wąska nr 2 do 12 parzyste, nr 9, 11, działka nr 534/7.
25.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Wijewo Brenno: ul. Biedaszkowo, Okrężna, Polna, Prosta, Wąska, Wichrowa, Wiosenna - cała; ul. Leszczyńska nr 1 do 11, nr 13, działka nr 139/3; ul. Powstańców Wlkp. nr 13, 15, 17, 19 do 22, nr 24, 26, działki nr 91/3, 91/4, 91/8 DINO, HKW, działka nr 816/2, sklep Placek; ul. Wschowska nr 2 do 6 parzyste; ul. Źródlana nr 10, 9 do 23 nieparzyste, działka nr 333/1 hydrofornia, Studio Urody Mrówka.
25.08 od godz. 9:30 do 13:00


Święciechowa ul. Kopernika nr 4A, 8, 10, działki nr 53/7, 53/9 do 13, 53/15.
26.08 od godz. 8:30 do 13:00


Markowice 14 - 19
30.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

Kościan: ul. Antoniego Kaźmierczaka nr 29 BIEDRONKA, nr 38; ul. Hugo Kołątaja nr 1 do 14, nr 16 do 20 parzyste; ul. Królowej Jadwigi nr 13, 14; Os. Jagielońskie nr 66, kwiaciarnia; ul. Piaskowa nr 20 do 32, nr 36 do 47, Serwis Hoffman; ul. Śmigielska nr 2, TEL-KOM; ul. Wielichowska nr 3, 5, 7 do 57, nr 54 SEKWIM, nr 43A szkoła, nr 66, nr 59 do 67A nieparzyste, nr 68 do 77, nr 79 do 97 nieparzyste, działki nr 4242/1, nr 207/3, OLEK, oświetlenie drogowe, RELAKS, UNIMIR.
22.08 od godz. 8:30 do 10:30


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole nr 6 do 8, nr 10 do 14, działki nr 238/4, 297/2.
24.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Widziszewo ul. Długa nr 1 do 7 i 9A nieparzyste, nr 2 do 14 parzyste, działka nr 88/1; ul. Okrężna nr 8 do 22 parzyste, nr 15 do 27 nieparzyste; ul. Podgórna nr 5 do 31 nieparzyste.
26.08 od godz. 8:30 do 13:30


powiat poznański

Gmina Stęszew miejscowość Strykowo cała ul. Gołębia
22.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Buk miejscowość Pawłówko od 3 do 6, 10, 11, 14, 15
23.08 od godz. 8:00 do 14:00


Komorniki: ul. Maciejkowa 9, 9A, 11, 11A, ul. Jagodowa od 11 do 19 nieparzyste, od 12 do 14 parzyste.
23.08 od godz. 8:30 do 13:30


Dębogóra: ul. Dąbrówki od 1 do 9.
23.08 od godz. 8:30 do 12:00


Rakownia 26, dz. 111/1, ul. Dolna 10 - 20, 23, 24, dz. 98/6, dz. 34/6, dz. 112
23.08 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Tuczno Plaża, Harcówka.
24.08 od godz. 7:00 do 15:00


Czerwonak: ul. Gdyńska od 30 do 42 parzyste, 52, 52A, od 35 do 53 nieparzyste, 53A, dz. 1 (parking), dz. 11/1.
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


Uzarzewo: ul. Kalinowa.
24.08 od godz. 8:30 do 12:00


Swarzędz: pl. Niezłomnych od 1 do 11, od 17 do 20, Rynek od 18 do 25, pl. Powstańców Wielkopolskich 2A, Stacja gazowa nr 21/2014, Przystań nad Jeziorem Swarzędzkim.
24.08 od godz. 8:30 do 9:30


Swarzędz: ul. Podgórna od 1 do 7, ul. Mała Rybacka, ul. Wielka Rybacka, ul. Ogrodowa, ul. Zamkowa 2, 6, od 12 do 26 parzyste, od 3 do 25 nieparzyste bez 13.
24.08 od godz. 8:30 do 9:30


Pobiedziska ul. Brzozowa 61, 63, 65, 67, 69, 56, 58
24.08 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Komorniki miejscowość Szreniawa cała ul. Topazowa
24.08 od godz. 10:00 do 14:00


Kiekrz: ul. Ogrodowa, ul. Sadowa, ul. Kierska od 3 do 41 nieparzyste, 41B, dz. 258/2 (plac budowy), ul. Ostra od 1 do 7 nieparzyste, plac budowy, ul. Żeglarska 1A.
25.08 od godz. 8:30 do 14:30


Plewiska: ul. Zachodnia od 7 do 15 nieparzyste, 10, ul. Cicha od 24 do 50 parzyste.
25.08 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Dopiewo miejscowość Konarzewo ul. Poznańska 19, działki 541/7, 542/11
25.08 od godz. 9:00 do 12:00


Luboń: ul. Cieszkowskiego, ul. Skargi, ul. Dworcowa 2, ul. Dworcowa dz. 71/2, ul. Okrzei 34.
25.08 od godz. 9:30 do 14:00


Gmina Stęszew miejscowość Sapowice ul. Jagodowa działka 141/8; ul. Malinowa działka 141/25; ul. Turkusowa działki 139, 141/14, 141/21
25.08 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Komorniki miejscowość Rosnówko ul. Rosnowiecka 42a, 46, 50, działki 146/3, 146/7, 146/8; cała ul. Jaskółcza, Sowia; miejscowość Chomęcice ul. Rosnowiecka działki 146/3, 146/7, 263/5, 263/6, 263/7, 263/8, 263/9, 263/10, 264/7, 264/12, 264/16; cała ul. Sowia
26.08 od godz. 8:00 do 16:00


Komorniki: ul. Młyńska 105A-E.
26.08 od godz. 8:30 do 13:30


Kiekrz: ul. Górska, ul. Parkowa, ul. Ostra, ul. Żeglarska, ul. Zaciszna, ul. Sosnowa, ul. Sadowa, ul. Kierska 2, 4, od 3 do 25 nieparzyste, ul. Kręta od 42 do 56, ul. Boczna, ul. Prosta.
26.08 od godz. 8:30 do 11:00


Borówiec ul. Leśna, ul. Kręta 11, 13, 15, dz. 76/7, dz. 74/24, ul. Poznańska 1 - 31 (nieparzyste), 30 - 44 (Parzyste)
29.08 od godz. 9:00 do 14:00


Plewiska: ul. Szkolna 61E, 63K-P.
30.08 od godz. 8:30 do 12:30


Luboń: ul. Olszynowa, ul. Lipowa 1A, od 3 do 28.
30.08 od godz. 8:30 do 12:30


Zalasewo: ul. Staniewskiego dz. 148/32, dz. 148/37, dz. 148/38, dz. 148/40, dz. 148/50.
1.09 od godz. 8:30 do 12:00


Gortatowo: ul. Bartników, ul. Żniwna od 3 do 37 nieparzyste, ul. Błotna 10B.
2.09 od godz. 8:30 do 12:00


Jasin: ul. Żniwna 22A-E, od 24 do 52 parzyste.
2.09 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Sierosławska 50, 52, 56, 58a, 58b, 63, 64, 65, 68, 70, 72a, działki od 129/2 do 129/12, 179/65
2.09 od godz. 9:00 do 12:00


Luboń: ul. Długa od 3 do 51 nieparzyste, 53A, od 4 do 42 parzyste bez 24.
6.09 od godz. 7:30 do 14:00


Swarzędz: ul. Cybińska 4, 6, 6A, 7, 8, 9, 12, 14, 14B-C, 15, 17.
6.09 od godz. 8:30 do 12:00


Kicin: ul. Fabryczna od 1 do 17 nieparzyste, 17A, ul. Swarzędzka od 2 do 14 parzyste, od 13 do 17 nieparzyste, Cmentarz.
7.09 od godz. 8:30 do 12:00


Katarzynki: ul. Gruszczyńska dz. 35/3, dz. 35/4, dz. 35/5.
8.09 od godz. 8:30 do 12:00


powiat kolski

Miejscowość Głomsk: 16,18. Miejscowość Zakrzewo Wybudowanie: 19,20,21,22,23,24,25,26,27,działka numer 630/1. Miejscowość Poborcze: 3,4,5,6,10,11,12,13,14,15,16,17,26,27,40,41,42,43.
23.08 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Suchy Las miejscowość Suchy ul. Szkolna działka 787/8; ul. Szafirowa 3
31.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pilski

miejscowość Luchowo numery od 76 do 82, 101, 102, działki 289/3, 315/4.
23.08 od godz. 8:00 do 14:00


Leszno

Leszno ul. Chopina nr 90, 92, działka nr 516/1.
23.08 od godz. 8:00 do 13:00


Leszno ul. Bukowa nr 2 do 10 parzyste (dz. 5/201 do 204).
24.08 od godz. 8:00 do 13:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Ludwinowo nr 9, nr 11 do 18A, działki nr 34/2, 107/1.
23.08 od godz. 8:00 do 10:00


Kobylin: ul. Grunwaldzka nr 5 do 19 nieparzyste (oprócz nr 5A), nr 20, działka nr 15/1 Auto Naprawa - Auto Zig, 1562/8; ul. Rębiechowska nr 2 do 26 parzyste, działka nr 1608/5; ul. Kościuszki - cała ulica.
26.08 od godz. 8:30 do 15:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Środkowa nr 69, 83, 88, 90, 91, 93, 95, od nr 97 do nr 101, nr 103, 105, 107, 110, 112, 118, 124, 126, 130, działki nr 3529, 3543/1, 3544/1. ul. Krańcowa nr 2, 3, 4,6. ul. Kobylnicka nr 30, działka nr 4131/5. miejscowości Kobylniki nr 43, 44, 62, 63, 64. miejscowości Zdrój działki nr 203/3, 203/4, 203/5.
23.08 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice nr 74, 76, działki nr 226/16, 226/18, 226/20, od 226/24 do 226/27.
29.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Rakoniewice ul. Nowotomyska działki od 412/29 do 412/36
31.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat rawicki

Jutrosin ul. Sportowa - Piekarnia GS Samopomoc Chłopska.
23.08 od godz. 8:30 do 14:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Lubasz ul. Bolesława Chrobrego 70, 72, 74, 76, 78, PZU, PKO, Warsztat.
23.08 od godz. 8:30 do 13:00


miejscowość Biała ul. Gorzelniana 1 do 23, ul. Radolińska 1 do 35, przepompownia, ul. Dolne Podwórze 1 do 5, działka 888/4, ul. Górne Podwórze 5, 13, 14, działki 909/11, 909/36, 909/36, 909/39, 915/4, ul. Parkowa 1.
24.08 od godz. 7:30 do 8:30


miejscowość Biała ul. Gorzelniana 1 do 23, ul. Radolińska 1 do 35, przepompownia, ul. Dolne Podwórze 1 do 5, działka 888/4, ul. Górne Podwórze 5, 13, 14, działki 909/11, 909/36, 909/36, 909/39, 915/4, ul. Parkowa 1.
24.08 od godz. 14:30 do 16:00


miejscowość Gębiczyn.
25.08 od godz. 8:30 do 12:30


miejscowość Teresin numery od 1 do 36, działki 141, 191/8, 208/3, 217/5, 219, 271, 273/2, 273/4, 273/5.
26.08 od godz. 7:30 do 8:30


miejscowość Teresin numery od 1 do 36, działki 141, 191/8, 208/3, 217/5, 219, 271, 273/2, 273/4, 273/5.
26.08 od godz. 14:30 do 15:30


miejscowość Miłkowo 61D, Chata Miłkowska.
26.08 od godz. 15:00 do 18:00


powiat gostyński

gm. Krobia: Kuczynka - cała miejscowość (oprócz nr 18, 18A, 19, działek nr 82/2 hydroforni, nr 99/3, 99/4, 100/1); Pudliszki ul. Wjazdowa nr 40 do 46, działki nr 163, 228/1, 229/1, 234, 235, 243.
24.08 od godz. 8:00 do 15:00


Gostyń ul. Wrocławska nr 106B działka nr 2420/38.
25.08 od godz. 8:30 do 14:30


powiat chodzieski

miejscowość Wyszyny Kościół, Plebania, Amfiteatr.
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Szamoty 1A, działka 275/1.
26.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Starkowo działki nr 170/5 i 6, 170/8 i 9, 170/12 do 21, 170/25, 170/29 i 30.
25.08 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Przemęt: Kluczewo: ul. Podgórna nr 2 - przyłącze kablowe; ul. Sączkowska nr 1, 2; Sączkowo nr 50, 52, 52A, działki nr 394/3, 398/1.
25.08 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Przemęt: Nowa Wieś ul. Spokojna działki nr 345/18 do 345/25, nr 345/37 do 345/41.
26.08 od godz. 12:00 do 15:00


powiat śremski

Małachowo 46, 48, 50, 52, 62, 64, 66, 95 - 123 (nieparzyste), dz. 138/2
25.08 od godz. 8:30 do 11:30


Zbrudzewo dz. 19/48, dz. 19/38, 20/75, ul. Arachidowa, ul. Pomarańczowa, ul. Ametystowa dz. 20/5, dz. 20/23, dz. 16/3, dz. 16/2, dz. 16/1, dz. 18/1, dz. 471/27, dz. 471/26
29.08 od godz. 10:00 do 12:00


Ługi 39 - 60, dz. 85/1, dz. 452/7, Mchy 77
31.08 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wrzesiński

Września ul. Czerniejewska 1A, 1B, rozdzielnia gazu,
26.08 od godz. 7:00 do 11:30


Gozdowo 12 - 23, dz. 191/3, dz. 314/3
30.08 od godz. 8:00 do 11:00


Marzenin ul. Leśna dz. 214/5, dz. 214/18, dz. 214/24, dz. 214/26, dz. 214/27, dz. 214/28, dz. 214/29, dz. 214/40, dz. 214/38, dz. 214/37, dz. 214/36, dz. 214/35, dz. 214/33, dz. 214/39
30.08 od godz. 13:00 do 16:00


Września ul. Gwiaździsta dz. 4459/57, dz. 4459/59, dz. 4459/58
1.09 od godz. 8:00 do 15:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Gołańcz ul. Walki Młodych 24, 26, 28A, 30, 32, 34, 35A, 35B, 35C, 36, 40, 40A, działka 451/1, FPU Sara, Internat, Szkoła, Kiosk.
26.08 od godz. 9:00 do 14:00


Kłodzin 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, dz. 95/10
29.08 od godz. 8:00 do 14:00


Wysoka, Bliżyce 14
29.08 od godz. 10:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Spotkanie przywódców ws. elektrowni w Zaporożu

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie