Spis treści
- Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim
- Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?
- Gdzie zgłosić brak prądu?
- Co to jest prąd elektryczny?
- Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?
- Pozostałe wyłączenia prądu
- Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?
- Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?
Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim
powiat czarnkowsko-trzcianecki
miejscowość Piaski numery od 17 do 32, działka 624/2.
4.07 od godz. 9:00 do 14:30
miejscowość Kaczory ul. Leśna 11, 12, 13, 14, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, ul. Śmiłowska 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12B, 20, pompownia, CPN, 349/2.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00
miejscowość Połajewo ul. Szamotulska działka nr 1044.
5.07 od godz. 9:30 do 12:30
Trzcianka ul. Zygmunta Starego działka 285/40.
6.07 od godz. 8:30 do 14:30
miejscowość Runowo 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 49.
9.07 od godz. 10:00 do 15:00
Połajewo ul. Leśna 1, 13A, 13B, 13C, 15, 17, 19, 19A, działki 904/4, 924/11, ul. Łąkowa 10, 12B, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, działka 902/1, ul. Nowa numery od 1 do 16, ul. Okrężna 12, ul. Słoneczna 20, 21, ul. Godoska.
10.07 od godz. 9:00 do 18:00
powiat wrzesiński
Września ulice Bytomska 3, Kaliska 2, 2a, 1, 1A, 1, 1A, 1D, Legnicka 1, 3, 7, 9, Suwalska 3, Opieszyn 2, M8, 2, 4, 4A, 4B, Zawodzie 1 A, 1 B, 1A, 1B, 3, 1A
4.07 od godz. 5:00 do 7:00
Nekla ulice Zawodzie 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 10, 11A, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 18A, 19, 20, 21, 24, 6, 8, 8A, 9, 9a, dz.388, DZ. 345/1, 9, Dworcowa 2, 14, 16, dz.968/4, Poznańska 25, 25A, 31, 33, 35, 1, 21, 3a, Rynek 1, 2, 3, 4, 20, 21, Chopina 35, 37, 39, 41, 43, 43A, 50, 52, 54, 56, 58, Długa 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 7, 8, 9, Kasprzaka 11, Reymonta 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Sienkiewicza 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 3, 5, 7, 9, Staszica 1, 2, 3, 4
5.07 od godz. 5:30 do 7:00
Neryngowo, Gozdowo 80,
5.07 od godz. 8:30 do 12:30
Września ulica Czerniejewska 3, 5, 6, 6/1, 7, 9A
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Goniczki 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, DZ. 65/3,
16.07 od godz. 9:00 do 14:00
powiat leszczyński
gm. Włoszakowice: Krzycko Wielkie ul. Radosna - cała ulica.
4.07 od godz. 7:30 do 11:30
gm. Włoszakowice: Krzycko Wielkie ul. Szkolna nr 7A do 17 nieparzyste, nr 14A, 16A, 16B, 16F, działki nr 427/28, 433/3 i 5.
4.07 od godz. 11:30 do 16:30
gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne działki nr 377/58, 377/62, 377/67.
5.07 od godz. 7:30 do 15:30
gm. Lipno: Mórkowo os. Skrzypczaka - całe osiedle.
5.07 od godz. 8:00 do 11:00
Lipno ul. Biegowa nr 9 do 23A nieparzyste, ul. Powstańców Wlkp. nr 96.
5.07 od godz. 11:30 do 14:30
gm. Rydzyna: Moraczewo ul. Wiosenna - cała ulica.
9.07 od godz. 8:00 do 14:30
powiat rawicki
gm. Jutrosin: Stasin nr 6, działka nr 162; Zaborowo - cała miejscowość.
4.07 od godz. 7:30 do 13:00
gm. Jutrosin: Stary Sielec Zakład Doświadczalny I.W.N. (dz. 12/2).
4.07 od godz. 8:30 do 11:30
Miejska Górka ul. Kobylińska nr 33, 39, 40, 41 do 45A nieparzyste, działka nr 528, 1751/1, DINO, SZALKOWSKI, Ogródki działkowe; ul. Ogrodowa nr 1 do 7; ul. Bema, Polna - całe ulice.
5.07 od godz. 7:30 do 13:00
gm. Rawicz: Masłowo ul. Działkowa nr 2 do 7, POD KOLEJARZ; ul. Bociania nr 4, 9, Hawe Telekom.
11.07 od godz. 7:30 do 16:30
gm. Rawicz: Masłowo ul. Działkowa nr 2 do 7, POD KOLEJARZ; ul. Bociania nr 4, 9, Hawe Telekom.
12.07 od godz. 7:30 do 16:30
powiat szamotulski
Gmina Kaźmierz miejscowość: Dolne Pole ulica Jabłoniowa 21A, 23, 26, 26B, 40, 41, działki 144/21, 144/22, 149/1, 149/3 Kiączyn całe ulice Ananasowa oraz Arbuzowa, ulica Pomarańczowa - numery od 35 do 41
4.07 od godz. 8:00 do 14:00
Gmina Ostroróg miejscowość Ostroróg ulica Jana Ostroroga cała, ulica Kościelna 3 ulica Pniewska 15, działka 187, 187/2, Zakład produkcyjny Postęp Sp. z o.o. ulica Polna 1, 1A, 2, 2B, 3, 3/2, 4, ulica Wodna 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 17, 19 ulica Wroniecka 4, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 11A, 13 działki nr 55/1, Artykuły wielobranżowe Dorota B. "Kwiaty", WMWN "Ośrodek", firma remontowo-budowlana Ryszard M., poczta polska przy ul. Wronieckiej,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Kaźmierz, miejscowość Gaj Wielki, ul. Kościelna 13, 15A, 15F, 16, 19, 25, 29, 31,
4.07 od godz. 15:00 do 16:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Gąsawy, działki nr 99/59, 99/63,
5.07 od godz. 8:00 do 14:00
Gmina Szamotuły miasto Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego 3, od 6 do 13, ul. Kazimierza Wielkiego 1, 1C, ul. Rzeczna 2, ul. Świdlińska 2, 3, działki nr 3625, 3631/1, 3639, 3642/1, 3782/1, Restauracja Rycerska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczna Pedagogicznych w Szamotułach, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szamotuły, komis samochodowy, sanepid,
9.07 od godz. 9:00 do 16:00
Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Parkowa 4, 6, ul. Szkolna 2, 5, 7, 11, 16, 16A, 18, 20, 22, cała ulica Malwowa, działki 382/11, 402/33, 402/24, 402/25, budynek gimnazjum,
10.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Obrzycko, miejscowość Obrzycko, ul. Klonowa 16, 18, ul. Magnoliowa cała, działki nr 618/10,
10.07 od godz. 10:00 do 13:00
Gmina Pniewy, miejscowość Koninek cały z wyjątkiem nr 1, Gmina Pniewy, miejscowość Podpniewki całe z wyjątkiem nr 32 Gmina Pniewy, miejscowość Psarki 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, działki nr 130, 136/2, 152,
11.07 od godz. 8:00 do 16:00
Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Dębowa 1, ulica Topolowa działki 480/8, 480/9, 480/13, 480/37
11.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Kępa, ul. Jagodowa od nr 32 do nr 34D parzyste, 39, 49, 51, ul. Borówkowa cała,
11.07 od godz. 9:00 do 14:00
Gmina Pniewy, miejscowość Nojewo od nr 1 do nr 28A, od nr 40 do nr 61, od nr 62 do nr 70, działki nr 452/15, 524, 80130/2, TREE-STOL Sp. C., P4 Sp. z o.o., restauracja Stary Młyn, Firma transportowa "ATA", Przedsiębiorstwo wielobranżowe "OL-KAR", firma akwizycyjna "KES", IW-MET Ryszard Matuszczak Sp. z o.o., IW-MET sp. z o.o., masarnia "DAM-MAR" S.C., OSP Nojewo, hydrofornia, Gmina Pniewy, miejscowość Karmin od nr 1 do nr 17, 19, działki nr 134, 137/8, 165/3, Gmina Pniewy, miejscowość Gnuszyn cały, Gmina Pniewy, miejscowość Kikowo całe,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Gąsawy, ul. Baborowska 1, 3, 10, 11,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00
Gmina Kaźmierz miejscowość Młodasko działki 208/7, 211/4, 211/8, 211/9, 211/10, 211/12, 211/13, 211/14, 211/25, 212/8
16.07 od godz. 9:00 do 12:00
miejscowość Wronki ul. Nadbrzeżna 40, 42, 44, 46, 50, 52, 52A, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 68, ul. Przesmyk 4, 6, 8, miejscowość Popowo 48A, 48G, 49, 49A, działka nr 363/4, 368/8, 368/12, 384/2.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00
powiat poznański
Gruszczyn ul. Katarzyńska 107, 115, 117, 119, 121, ul. Krasińskiego 41, 42, 43, 44.
4.07 od godz. 8:00 do 13:00
Swarzędz: ul. Kaczorowskiego od 21 do 35 nieparzyste, 22, 22A, od 26 do 32 parzyste, ul. Staszica 31, ul. Bema 22, ul. Leśna bez 23.
4.07 od godz. 8:00 do 12:00
Komorniki: ul. Morenowa, ul. Stawna od 25 do 31 nieparzyste.
4.07 od godz. 8:30 do 12:30
Gmina Stęszew miasto Stęszew ul. Łąkowa cała
4.07 od godz. 9:00 do 14:00
Gmina Rokietnica, miejscowość Napachanie, ul. Sosnowa cała, ul. Leśna cała, ul. Bystra cała, działki nr 227/8,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Wysogotowo, ul. Batorowska 13, 15, 15A, 15B, Działki nr 160, 261/1, 266/4, firma TimacAGRO, Wytwórnia materiałów budowlanych i elementów betonowych "MATBET" budynek A i budynek B,
4.07 od godz. 17:00 do 19:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 5, od nr 8 do nr 14b, ul. Cienista 10, 20, 10a, 14, 16, 18, ul. Szkolna 6, ul. Kminkowa cała, ul. Mniszkowa cała, ul. Anyżowa cała, ul. Imbirowa cała, ul. Niecała cała, ul. Otowska cała z wyjątkiem nr 2, 2a, 46, 54, 60, ul. Sienna cała, ul. Sierosławska cała, ul. Rozalińska cała, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku, przedszkole na zielonym wzgórzu w Lusówku, działki nr 254/2, 255/4, nr 404/1, 404/3, 404/9, 404/16, 404/24, 404/29, 404/36, od nr 405/2 do nr 405/36,
5.07 od godz. 7:30 do 9:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 5, od nr 8 do nr 14b, ul. Cienista 10, 20, 10a, 14, 16, 18, ul. Szkolna 6, ul. Kminkowa cała, ul. Mniszkowa cała, ul. Anyżowa cała, ul. Imbirowa cała, ul. Niecała cała, ul. Otowska cała z wyjątkiem nr 2, 2a, 46, 54, 60, ul. Sienna cała, ul. Sierosławska cała, ul. Rozalińska cała, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku, przedszkole na zielonym wzgórzu w Lusówku, działki nr 254/2, 255/4, nr 404/1, 404/3, 404/9, 404/16, 404/24, 404/29, 404/36, od nr 405/2 do nr 405/36,
5.07 od godz. 12:30 do 14:00
Czerwonak: ul. Zakątek.
5.07 od godz. 8:00 do 11:00
Gruszczyn: ul. Wodna, ul. Grobla, Pl. Gruszczyński, ul. Leśna 1, 3, 5, od 6 do 18 parzyste, 25, 27, dz. 189/5, ul. Swarzędzka 44, 89.
5.07 od godz. 8:00 do 12:00
Wiry: ul. Południowa od 23 do 57 nieparzyste, 62, dz. 226/1, ul. Deszczowa, ul. Tęczowa.
5.07 od godz. 8:30 do 14:30
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo ul. Leszczynowa cała, ul. Tarnowska 1, 2, od nr 3 do nr 11 nieparzyste, 6, 15, 19, 19A, 23, 25, 27, ul. Zespołowa cała, ul. Otowska 1, 2, 2a, 3, 4, ul. Dopiewska 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 9, ul. Jankowicka 1, ul. Szkolna 3, 4, działki nr 122/1, 258, 303/2, 310/3, 453, 459, prywatna szkoła podstawowa "Kuźnia talentów", przepompownia wody przy ul. Otorowskiej, jedno z zasilań budynku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusowie,
5.07 od godz. 9:30 do 11:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo ul. Leszczynowa cała, ul. Tarnowska 1, 2, od nr 3 do nr 11 nieparzyste, 6, 15, 19, 19A, 23, 25, 27, ul. Zespołowa cała, ul. Otowska 1, 2, 2a, 3, 4, ul. Dopiewska 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 9, ul. Jankowicka 1, ul. Szkolna 3, 4, działki nr 122/1, 258, 303/2, 310/3, 453, 459, prywatna szkoła podstawowa "Kuźnia talentów", przepompownia wody przy ul. Otorowskiej, jedno z zasilań budynku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusowie,
5.07 od godz. 15:00 do 16:30
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 5, 8B, 11, 11a, ul. Szkolna 6, działki nr 126/1, 133/2, 135/2, 254/2, 255/5, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku, przedszkole na zielonym wzgórzu
8.07 od godz. 8:00 do 15:00
Kiekrz: ul. Kierska 22, 24.
8.07 od godz. 9:30 do 11:00
Czerwonak: ul. Rolna, ul. Piaskowa, ul. Zachodnia, ul. Kościelna 7, ul. Podgórna 16, 17A, 19, ul. Źródlana od 20 do 28A parzyste, od od 21 do 33 nieparzyste, ul. Letnia, ul. Wiosenna od 1 do 9 nieparzyste, od 2 do 12 parzyste.
9.07 od godz. 8:00 do 11:00
Czerwonak: ul. Wschodnia, ul. Południowa, ul. Źródlana 37, od 30 do 42 parzyste, ul. Działkowa 1, ul. Poprzeczna 1, 2, 2A, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, ul. Leśna 27, od 44 do 78 parzyste.
9.07 od godz. 8:00 do 11:00
Drużyna ulice Wierzbowa 25, 23, 25A, 27, 29, Wspólna 2, 3, 4, 6, 8, DZ. 43/27, Krańcowa 11, 13, 15, 17, 5, 7, DZ. 42/36, 11, 13, Krótka 11, 13, 22, dz. 7/38, DZ. 7/39, 1, 10, 12, 14, 3, 4, 6, 7, 8, Spokojna 10, 11, 13, 2, 3, 8, DZ.7/56, Widokowa 11, 13, 15, 17, 19, DZ. 7/20, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 4, 6, 8, DZ.7, Piaskowa 13, 5, 29, 32, 33, 35, 35 A, DZ.43/19, Cicha 10, 12, 14, 16, 18, 4, 6, Borkowice ulice 1, Krańcowa 1, 7, Odległa 10, 12, 12A, 14, lok.2, Wierzbowa 10, 2, 4
9.07 od godz. 8:30 do 14:30
Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Orzechowa numery nieparzyste, ulica Grabowa cała, ul. Jesionowa cała, ul. Kasztanowa cała,
9.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Bałtycka 4, 8, ul. Albatrosa cała z wyjątkiem nr 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, Studio Urody Fryzjerstwo Kosmetyka przy ul. Tarnowskiej, ESYCSI Sp. z o.o.,
9.07 od godz. 10:00 do 13:00
Kruszewnia: ul. Husarska.
10.07 od godz. 8:00 do 12:00
Kruszewnia: ul. Hetmańska.
10.07 od godz. 8:00 do 12:00
Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Dębowa 22, 26, działki nr 357/14, 358/13, 365/20
10.07 od godz. 8:00 do 13:00
Białęgi 5A, dz. 48/2, Starczanowo 1, 1A
10.07 od godz. 8:30 do 13:00
Dębogóra: ul. Dębowa od 1 do 3 nieparzyste, od 2 do 8 parzyste, ul. Leśna, ul. Kasztanowa, ul. Brzozowa, ul. Miłorzębowa, ul. Karłowicka 1, dz. 1/1, dz. 39/12, dz. 39/16, dz. 39/15, dz. 38/10, dz. 38/11, dz. 39/10, dz. 39/13, dz. 39/14, dz. 38/9, dz. 38/12, dz. 39/7, dz. 39/8.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Ludwikowa: Leśniczówka.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Dębogóra: ul. Dębowa od 7 do 45 nieparzyste, od 10 do 28 parzyste, ul. Dąbrówki, ul. Czeremchowa, ul. Jaworowa, ul. Klonowa, ul. Wierzbowa, ul. Głogowa 1, 2, 3, ul. Grabowa.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Kliny: ul. Trakt od 8 do 20 parzyste, od 1 do 31 nieparzyste, ul. Skowronka.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Dębogóra: ul. Głogowa od 4 do 20 parzyste, od 5 do 17 nieparzyste, ul. Wiązowa 7, ul. od 2 do 14 parzyste, ul. Leśna 13, ul. Kalinowa od 8 do 20 parzyste, od 9 do 21 nieparzyste, ul. Dębowa 47, 49, 51.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Kliny: ul. Orła, ul. Sokoła, ul. Bażanta, ul. Przepiórki, ul. Krucza, ul. Sowia, ul. Dzięcioła. ul. Sikorki, ul. Jaskółki, ul. Kukułki.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Kliny: ul. Trakt 35, 67, od 24 do 30 parzyste.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Czerwonak: ul. Dziewicza Góra.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Mielno: ul. Poznańska od 11 do 39 nieparzyste, od 10 do 32 parzyste, ul. Polna od 2 do 12 parzyste, od 1 do 5 nieparzyste, ul. Grzybowa, ul. Borowikowa, ul. Kurkowa, ul. Leśna, ul. Łąkowa.
11.07 od godz. 8:00 do 13:00
Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo dz. nr 44/10, 44/22, 44/23, 44/26, 44/27, 44/28, 44/29, 44/30, 44/31, 44/32, 44/33, 44/34, 44/35,
11.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Polna 14, 16, działki nr 200/9, 202/3
12.07 od godz. 8:00 do 11:00
Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ulica Leśna 1, 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36 cała ulica Zakątek, cała ulica Różana, działki 37/4, 48 (OSP Palędzie)
12.07 od godz. 9:00 do 15:00
Gmina Rokietnica miejscowość Rostworowo ul. Sobocka 1F, 1G, 1L, 1N, 7C, działki nr 47/89, 74/89, 74/96, 74/110, 74/112, 74/131, 74/135, 74/169, 74/170, 100, 101,
12.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Batorowo ulica Nad Stawem numery od 1 do 5 ulica Stefana Batorego 61, 67, 69, 69A, 71, od nr 104 do nr 120 parzyste, 122A ulica Widok numer 6, 7, działka 56/12 Świetlica w Batorowie
15.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Stęszew miejscowość Zamysłowo ul. Polna 6, 8, 16A, 30, 34, 36, ul. Twardowska 14D, oraz nr parzyste od 20 do 40, działki nr 302/10, 317,
16.07 od godz. 8:00 do 9:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 2, 2a, 3, 6, 7, 9, ul. Otowska 1, 2, 2a, ul. Szkolna 1, 3, 4, działki nr 122/1, 257, przepompownia wody przy ul. Otowskiej,
17.07 od godz. 8:00 do 17:00
Gmina Stęszew miejscowość Stęszew ulica Bukowska 10, 15, 22, działki 1387/2, 1404, 1429 Firma SAS Sp. z o.o., Roland Gawlik Mechanika Pojazdowa, Joachim Gawlik Produkcja Naczep i mechanika pojazdowa
19.07 od godz. 9:00 do 16:00
Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Aroniowa 22, 24, 27, działki od 1068/59 do 1068/66
22.07 od godz. 9:00 do 12:00
Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
23.07 od godz. 8:00 do 17:00
Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
24.07 od godz. 8:00 do 17:00
powiat chodzieski
miejscowość Strzelce 15, 16A, 16B, 17.
4.07 od godz. 8:00 do 12:00
Chodzież ul. Ujska 16, 47, 47B.
5.07 od godz. 8:00 do 12:00
miejscowość Milcz 3, 91, 92, 93, 93A, 94, 95, 95A, 96, 97, miejscowość Studzieniec 97.
5.07 od godz. 8:00 do 11:00
miejscowość Oleśnica 1, 7A, Cerplast, ul. Widokowa, ul. Bajkowa, ul. Zaciszna, ul. Krucza Polana, hydrofornia, miejscowość Cisze, miejscowość Trojanka.
5.07 od godz. 8:00 do 14:00
Podanin Osiedle Tęczowe, Osiedle Barwne, Osiedle Błękitne.
10.07 od godz. 8:00 do 12:00
miejscowość Strzelce numery od 31 do 44B, działki 21/15, 21/54, 21/75, 228, 324/2, 328, 339, przepompownia.
11.07 od godz. 8:00 do 11:00
powiat wągrowiecki
Gołaszewo 1 - 13, 36 - 47, 54, 55. Oraz działki przyległe
4.07 od godz. 8:00 do 9:00
Gołaszewo 1 - 13, 36 - 47, 54, 55. Oraz działki przyległe
4.07 od godz. 14:00 do 15:00
Gołaszewo 36 do 42A, 54, 55, działki 86/9, 86/11, 87
4.07 od godz. 8:00 do 15:00
Miłosławice 4 - 13 oraz działki przyległe
5.07 od godz. 8:00 do 14:00
Rejowiec 42 - 47, działki 132, Sławica ul. Brzezińska 4, ul. Gacka 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 20, działki 495, 42, 50, 52, 532, ul. Jeziorna 14. Oraz działki przyległe
5.07 od godz. 8:00 do 14:00
Potrzanowo ul. Kolonia 1 - 18 Oraz działki przyległe
9.07 od godz. 8:30 do 14:30
powiat pilski
miejscowość Okaliniec 7, 8, 9, 10, 10A, 11.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00
miejscowość Jeziorki Kosztowskie numery od 4 do 70, działki 32/8, 32/14, 125, 147, TP.
8.07 od godz. 8:00 do 14:00
Wyrzysk ul. Brzozowa numery od 1 do 10, 12, 16, ul. Bukowa numery od 1 do 4, ul. Dębowa 11, 13, 21, 23, 25, działka 876/2, ul. Klonowa 5, ul. Leśna 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, ul. Świerkowa 9, 11, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Polanowo 48.
10.07 od godz. 8:00 do 14:00
powiat gostyński
Gostyń ul. Poznańska nr 118 do 126A, nr 128 do 132, ILTOM.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00
gm. Pępowo: Dąbie nr 1, działki nr 69/6, 69/7.
5.07 od godz. 8:00 do 12:30
Gostyń ul. Morelowa nr 21 do 31 nieparzyste, PPHU WELD-SPAW.
8.07 od godz. 13:00 do 18:00
gm. Borek Wlkp. Zimnowoda nr 1 do 5, 8 do 15, sklep, kościół, Gospodarstwo Rolne KAROLEW, ORANGE Polska.
9.07 od godz. 8:30 do 16:30
gm. Borek Wlkp. Zimnowoda nr 1, 2, 3, 10 do 15, Gospodarstwo Rolne KAROLEW, ORANGE Polska.
10.07 od godz. 8:30 do 16:30
gm. Gostyń: Kosowo nr 31 (leśniczówka).
10.07 od godz. 9:00 do 14:30
Gostyń ul. Prusa nr 1 do 21 nieparzyste, nr 18.
10.07 od godz. 10:00 do 13:00
powiat jarociński
gm. Góra: Nowa Wioska nr 9 do 16, Koło Łowieckie BOR, działka nr 16.
4.07 od godz. 8:30 do 15:30
gm. Góra: Polanowiec - cała miejscowość.
8.07 od godz. 8:00 do 11:00
gm. Góra: Włodków Górny nr 19A, 21, 23A, działki nr 92/5, 92/8 i 9, 93/8.
8.07 od godz. 11:00 do 14:00
powiat krotoszyński
gm. Kobylin: Rębiechów nr 1 do 18, działki nr 32/1, 105/4.
4.07 od godz. 8:30 do 16:30
gm. Kobylin: Rębiechów nr 1 do 18, działki nr 32/1, 105/4.
5.07 od godz. 8:30 do 16:30
powiat złotowski
miejscowość Samborsko kol. 63 i Samborsko kol. dz. 91/8.
5.07 od godz. 8:00 do 16:00
miejscowość Lędyczek ul. 20 Lutego 1- 22, ul. Kościuszki 1- 10.
6.07 od godz. 9:00 do 12:00
gm. Wąsosz: Rudna Wielka nr 1 do 11, działka nr 121, ORANGE Polska.
10.07 od godz. 8:00 do 10:00
powiat gnieźnieński
Obórka 1 - 7 oraz działki przyległe
5.07 od godz. 8:00 do 14:00
Obórka 8 - 18 oraz działki przyległe
5.07 od godz. 10:00 do 16:00
Jankowo Dolne 21, 20, 22, 20A, 20B, 20C, dz. 130, 129/1, Jankówko 20, 20A, 20C, 21, Szczytniki Duchowne 44 - 50. Oraz działki przyległe
8.07 od godz. 8:00 do 14:00
Łubowo 54 - 57, działki 250, 252, 100, 253, Pierzyska 20, 2A, 21, działki 143, 157, 147, 159, Leśniewo 500. Oraz działki przyległe
8.07 od godz. 8:30 do 14:00
Krępsko 72, dz. 153/2.
9.07 od godz. 10:00 do 12:00
Krępsko Leśniczówka.
10.07 od godz. 8:30 do 15:00
Gniezno 13, ul. Poznańska 15, 32, 30, 28, 29, Kościół
10.07 od godz. 9:00 do 15:00
powiat nowotomyski
Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Stare Koszary cała, ul. Lipowa 2, 4, od nr 1 do nr 33 nieparzyste, punkt apteczny Pod Lipami,
5.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 7, 17, ul. Lutowa 1, 3, 5, 9, 16, ul. Majowa 7, działki nr 742, miejscowość Paproć 5, od 9 do 14, 20A, 21, 23, 23B, 31, 39, ul. Łamana 5, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9G, 9J, 9K, 9M, 9R, 20A, 21, 31, 39, działki nr 7/11, 7/19, 7/22, 7/23, 7/25, 7/27, 7/28, 7/29, 7/34, 7/37, 9/2, 15/1, 17/4, 17/6, 20/1, 49/3, 908/2, kurniki,
9.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Jastrzębsko Stare numery: 2, 2a, 2B, 4, 4A, 5, 5a, 10, działki 183/12, 183/15, 183/18, 281/9, 281/11, Budynek PKP
10.07 od godz. 9:00 do 14:00
Gmina Opalenica miejscowość Wojnowice Wlkp., ulica Łagiewska nr parzyste od 60 do 76, oraz nr 73, 75, 77, działki nr 16/2, 22/1, Przepompownia ścieków Komopal
23.07 od godz. 8:00 do 17:00
powiat średzki
Kopaszyce 3-10,
5.07 od godz. 9:00 do 14:00
Romanowo 17, Zielniczki 11, 12, 12G, 12H, 12N, 41, 9, Zielniki
8.07 od godz. 9:00 do 13:00
Łękno ul. Poznańska 1, ul. Rolna, Osiedle Przedwiośnie 11, 17,
10.07 od godz. 8:30 do 12:30
Zdziechowice 2, 3, 4, oczyszczalnia,
11.07 od godz. 11:00 do 13:00
powiat kościański
Śmigiel ul. Morownicka nr 18, 18E, 18F.
5.07 od godz. 9:00 do 15:00
Śmigiel: Al. Paderewskiego nr 8, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 24A, 24B, 26, działka nr 1086/1; ul. Działkowa nr 10 do 22 parzyste; ul. Konopnickiej nr 5A, 6, 7, 8, 8A, 10, ROD im. Piocha, Transport OKONIEWSKI; ul. Mierosławskiego nr 11 do 25B nieparzyste, przepompownia ścieków (dz. 1815/1).
8.07 od godz. 8:00 do 11:00
Kościan ul. Południowa działka nr 3941/18.
8.07 od godz. 8:00 do 15:00
gm. Krzywiń: Stary Dębiec Os. Dębowe nr 2 do 8, działka nr 3/2.
8.07 od godz. 8:00 do 12:00
gm. Kościan: Krzan - cała miejscowość.
8.07 od godz. 9:00 do 14:30
Kościan Os. Ogrody nr 10, 12, 14, 32, 34.
9.07 od godz. 8:00 do 14:00
gm. Kościan: Granecznik - cała miejscowość.
9.07 od godz. 9:00 do 15:00
gm. Wielichowo: Wilkowo Polskie ul. Główna nr 1 do 10, przedszkole, kościół (dz. 584), działka nr 589; ul. Kościańska nr 1 do 13A nieparzyste, ZPH CERAMEX, cmentarz (dz. 1003/1) działki nr 401/3, 414/5, 416/3; ul. Krótka - cała ulica; ul. Przemysłowa nr 1 do 10, 12, 14, działka nr 373.
10.07 od godz. 8:30 do 13:30
Czempiń ulice Stęszewska 22, 24, 30, 32, 34, 38, 40, 42, Zaułek 1, 2, 3, 4, 6, 8
11.07 od godz. 8:30 do 14:30
powiat grodziski
Gmina Rakoniewice miejscowość Rostarzewo ulica Rzemieślnicza numery 7, 9, ulica Rakoniewicka 36, 37, 40, 42, 44, działki 883/4, 883/40, 883/42, 883/54, 883/57, 883/60, miejscowość Stodolsko 42, 44, 45, 46, 47, 47A, 47B, 48, 48A, 48B, 49, 49A, 50, działka 237/1, miejscowość Cegielsko 1, 28, 28A, 28B,
5.07 od godz. 14:00 do 18:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Rakoniewice ulica Piaskowa działki 81, 82/5, 82/6, 92/1, ulica Ogrodowa 16A, 16J, ulica Piaskowa 16B
6.07 od godz. 9:00 do 13:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
8.07 od godz. 9:00 do 17:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
9.07 od godz. 9:00 do 17:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
10.07 od godz. 9:00 do 17:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
11.07 od godz. 9:00 do 17:00
Gmina Kamieniec miejscowość Kotusz od 1do 12A oraz 42, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69 działki nr 175/3, 207/2, 247, 251, 286, odwiert górniczy Kotusz 1, świetlica, kościół, leśniczówka
15.07 od godz. 8:00 do 12:00
powiat obornicki
miejscowość Ludomy 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 54A, 55, 55A, 56, 69, 72, 73, OSP, kościół, plebania, dz. nr 120/1, 462, 465/2-3, 503/6.
9.07 od godz. 8:00 do 14:00
Gmina Oborniki, miejscowość Oborniki, ul. Komunalna 1, 2, 3, 5, 6, firma handlowa Irena P., zakład produkcji okien Bracia Nowaccy, firma Budimpeks F, firma MROMONT, skład gazów technicznych, przepompownia wody, działki nr 279, 280/16, 2652/2, Gmina Oborniki, miejscowość Bogdanowo 2,
11.07 od godz. 8:00 do 17:00
Leszno
Leszno ul. Fredry nr 10, 12, 13, 16, 18, Willa LESZCZYNKO.
9.07 od godz. 8:30 do 14:30
Leszno ul. Gronowska nr 1, 1A, 2, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 14, 18, 20, 21, OPEL CZĘŚCI, BAR i SKLEP TRASOWY, Zakład Ceramiczny URBANIAK, DELHAN.
10.07 od godz. 7:30 do 11:30
Leszno: ul. Energetyków nr 1 PRI DELTA PLUS; ul. Leśna nr 1 DELMET SENFTLEBEN; ul. Okrężna nr 10, 10A, 23, 25, ROL-MAT BIS, PPHU SKOR-MAT, Hurtownia Elektrotechniczna FELLMANN, EUROCASH, ALMARK; ul. Saperska - cała ulica (oprócz nr 8 i 20); ul. Skryta - cała ulica; ul. Żołnierska nr 1 do 7, 11.
12.07 od godz. 7:30 do 8:30
Leszno: ul. Energetyków nr 1 PRI DELTA PLUS; ul. Leśna nr 1 DELMET SENFTLEBEN; ul. Okrężna nr 10, 10A, 23, 25, ROL-MAT BIS, PPHU SKOR-MAT, Hurtownia Elektrotechniczna FELLMANN, EUROCASH, ALMARK; ul. Saperska - cała ulica (oprócz nr 8 i 20); ul. Skryta - cała ulica; ul. Żołnierska nr 1 do 7, 11.
12.07 od godz. 11:30 do 12:30
powiat wolsztyński
gm. Przemęt: Siekówko nr 30 do 41, działki nr 285/1, 285/2, 285/9.
11.07 od godz. 8:00 do 11:00
powiat kępiński
Miejscowość: Osowo 29, 30, 31, 32, 33.
11.07 od godz. 8:00 do 16:00
Miejscowość: Osowo 29, 30, 31, 32,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00
powiat międzychodzki
Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, Stacja Paliw Orlen, ul. Okręg Międzychodzki 1,
12.07 od godz. 9:00 do 14:00
Gmina Sieraków miejscowość Ławica 4, 5, działka 66/28, 67
15.07 od godz. 8:30 do 14:00
Gmina Kwilcz miejscowość Lubosz ul. Leśna cała, działki nr 263, 265/5, 265/30, 265/36, 265/37, 265/48, 265/49, 265/70, 267/23, 267/37, 467/3,
18.07 od godz. 12:00 do 15:00
powiat kolski
Gmina Suchy Las miejscowość Golęczewo ulica Jesionowa 27, 29, 31, działki 163/14, 163/15, 163/16,
18.07 od godz. 9:00 do 13:00
ZOBACZ KONIECZNIE
Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?
Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:
Gdzie zgłosić brak prądu?
Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.
ZOBACZ KONIECZNIE
Co to jest prąd elektryczny?
Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.
Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?
Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:
- modernizacja sieci energetycznej
- konserwacja stacji transformatorowej
- przyłączenie nowej sieci energetycznej
- remonty
Inne wyłączenia prądu
Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:
- burza
- powalone drzewo
- silny wiatr
- opady śniegu
- szadź
- kradzież przewodów przez złodzieja
- wysiadanie bezpieczników
- prace budowlane
Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?
- nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
- nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
- nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej
Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?
- gry planszowe
- rozmowa z domownikami
- segregowanie ubrań
- porządki w szafie
- sen
- czytanie książek
Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.
Sprawdź aktualne promocje
Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?