Zielony Poznań: Ruszyła kolejna edycja konkursu

  Zielony Poznań: Ruszyła kolejna edycja konkursu

  AJ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ruszyła kolejna - 23. edycja konkursu „Zielony Poznań”. Zgłoszenia na najpiękniejsza balkony, tarasy, pasy zieleni, ogrody i działki na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych można nadsyłać do 20 czerwca.
  - Konkurs składa się z dwóch etapów - osiedlowego i miejskiego - tłumaczy Ewelina Murzydło z Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa. Pierwszy potrwa do 20 lipca. Do tego czasu przedstawiciele Rad Osiedli, Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców lub Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych przeanalizują wszystkie zgłoszenia i wybiorą te, które przejdą do kolejnego etapu.

  Następnie, oceni je Miejska Komisja Konkursowa (złożona z przedstawicieli: Ogrodu Botanicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego, OZ PZD, Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania i Urzędu Miasta). Jury wybierze zwycięzców do 30 sierpnia.

  Regulamin oraz karty zgłoszeń dostępne są w siedzibach rad osiedli, oddziałach Wydziału Wspierania Jednostek Pomocniczych Miasta, w biurze konkursu Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa (ul. 28 Czerwca 1956 r., pok. 104) oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Poznania.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo