Oceniamy piłkarzy Lecha

Ten mecz Lechowi nie wyszedł. Jak ocenić można piłkarzy? Skala ocen 1-10

Janas zastąpi Bakero?

Krzysztof Kotorowski - 6
Gdyby nie jego interwencja na początku meczu, Lech po kilku minutach przegrywałby 0:1. W ładnym stylu obronił strzał Sobiecha i dobitkę Smolarka. Przy golu dla Polonii niewiele mógł zrobić

Marcin Kikut 5
W defensywie zagrał poprawnie, ale niewiele było z niego pożytku na połowie Polonii. Bakero nie ma pomysłu jak ustawić grę na skrzydłach i cierpi na tym też prawy obrońca Lecha

Bartosz Bosacki 6
Miał okazję do interwencji już po kilkudziesięciu sekundach, kiedy rzucił się pod nogi Jodłowca i wślizgiem zablokował jego uderzenie. Tak jak cała drużyna był załamany wynikiem. - Może-my tylko przeprosić kibiców - powiedział

Manuel Arboleda 5
Popełnił na poczatku dwa poważne blędy, ale szkoda, że zabrakło go w końcówce, bo on pewnie nie dałby się przepchnąć Sobiechowi w polu karnym. Nie udało sie to Djurdjevicowi i Lech przegrał.

Luis Henriquez 5
Niczym się nie wyróznił w tym meczu . Zapamiętamy go tylko z tego, że nie potrafił przeszkodzić Bruno, kiedy Brazylijczyk głową zaliczał asystę. Zagubiony tak jak w drugiej połowie cały zespół Lecha

Tomasz Mikołajczak 5
Wytrzymał presję, ale w końcu jest w kadrze zespołu mistrza Polski. Gdyby Kriwiec lepiej strzelił , miałby asystę. Trudno go chwalić, bo oprócz tego, że nie zawiódł, nic szczególnego nie pokazał

Rafał Murawski 5
W tym sezonie idzie mu jak po grudzie. Widać, że nie uczestniczył w najważniejszym momencie przygotowań. Koledzy jednak też nie ułatwiają mu zadania. Cała drużyna jest w kryzysie, więc dlaczego miałby być wyjątkiem

Ivan Djurdjević 5
Bakero nie wytrzymał ciśnienia, zdjął z boiska Arboledę i w jego miejsce na środek obrony przesunął Ivana. Na to, że nie była to dobra decyzja wskazuje wynik meczu. Przegrał cały Lech, nie tylko jeden zawodnik

Siergiej Kriwiec 5
W pierwszej połowie jego akcje mogły się podobać. Zwłaszcza, gdy wspomagał go wchodzący do środka Stilić. Kiedy jednak Bośniak zakotwiczył przy linii bocznej boiska, nie miał z kim rozgrywać piłki

Semir Stilić 5
Bakero sprawił, że gra nie robi mu żadnej przyjemności i najchętniej nie słuchałby uwag trenera. Niestety jeśli opuszcza swoją pozycję natychmiast Hiszpan reaguje i Bośniak jest poza meczem. Szkoda

Bartosz Ślusarski 6
Za grę w pierwszej połowie zasłużył na ciepłe słowa. Potem jednak sprawiał wrażenie jakby zeszło z niego powietrze. Walczył, biegał, ale jego intencji jakby nie rozumieli koledzy. I zakończył mecz z pustym przebiegiem

Zmiennicy: Dimitrije Injać - ta zmiana nie wniosła nic dobrego.
Jakub Wilk - widać, że męczy się po prawej stronie, bo nie może pokazać swoich atutów. Ale to nie jego wina, że jest ustawiony na tej pozycji