Poznań: Charytatywny koncert na placu Wolności. Przejedź się tramwajem Bimba Blues i pomóż Norbertowi i Bartkowi w walce o zdrowie

Nicole Młodziejewska
Nicole Młodziejewska
W czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut. <br>
W czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut. Razem ku nadziei – koncert charytatywny/Facebook
W sobotę, 14 grudnia, na placu Wolności w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny - Razem ku nadziei. Celem wydarzenia będzie pomoc dwóm chłopcom, którzy zmagają się z poważnymi chorobami. Spacerując w sobotę po Betlejem Poznańskim weź udział w koncercie, przejedź się specjalnym tramwajem Bimba Blues i pomóż Norbertowi i Bartkowi.

Norbert i Bartek mają poważne problemy zdrowotne. Norbert od 4 lat zmaga się z naczyniakowatością limfatyczną i hiperinsulizmem, natomiast Bartosz choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Wydarzenie charytatywne rozpocznie się o godz. 13.30 i potrwa do 21. W tym czasie na scenie na placu Wolności pojawią się m. in. zespół Alios illos, zespół Masterbrass wraz z tancerkami z Grupy Tanecznej Ladies czy Humam Ammari, będący gwiazdą wieczoru.

Czytaj też: Mikołaj od urodzenia nie słyszy. Szansą dla niego jest operacja w Los Angeles. Potrzeba 700 tys. zł

Około godz. 17.50 na scenie pojawi się doktor Maciej Frąckowiak, który opowie o swojej książce, nadziei i drodze do wyzdrowienia po ciężkim urazie czaszkowo-mózgowym.

Na scenie pojawią się również chłopcy, na rzecz których organizowany jest koncert.

Dodatkowo, w czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut.

W samym tramwaju również zaplanowano liczne atrakcje. Najmłodsi, podczas przejażdżki będą mogli obejrzeć teatr lalkowy.

Zobacz program koncertu i wydarzenia w Bimbie Blues:

Bimba Blues

  • 13.00 - teatrzyk lalkowy dla dzieci „W koszyczku”
  • 16.00 - bezpłatne badania ciśnienia krwi i poziomu cukru, które przeprowadzi Szpital św. Wojciech
  • 19.00 - warsztaty bluesa

Plac Wolności:

  • 13.20 – rozpoczęcie koncertu
  • 13.30 – MDK Międzychód
  • 14.00 – Alios illos
  • 14.30 – MDK 1 Poznań
  • 15.00 – Fabryka Formy (zumba)
  • 15.40 – Sylviany & Company (Łejery)
  • 16.20 – Grupa Teatralna Wikingowie
  • 16.50 – Maurycy Majewski & przyjaciele
  • 17.20 – Bilokacja
  • 17.50 – Maciej Frąckowiak o sobie i nadziei
  • 18.10 – Masterbrass oraz Grupa Taneczna Ladies
  • 18.50 – Dzieci Ulicy
  • 19.20 – Norbert i Bartek
  • 19.30 – Humam Ammari
  • 20.10 – Art Of Voice Studio
  • 20.40 – Uno Canto & Luźny Band

Oprócz występów na scenie widzowie zgromadzeni na placu Wolności będą mieli okazję do zdobycia voucherów i nagród od partnerów wydarzenia, m.in. voucherów na masaże, do gabinetów kosmetycznych, zakupy ze stylistką i wiele innych.

Sprawdź też: Nowotwór nie daje za wygraną... Jednak walka Anity wciąż trwa. Będzie świąteczna zbiórka na jej leczenie

Przez cały czas trwania imprezy odbywać będzie się także kwesta na rzecz chłopców - Norberta i Bartka.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenie - TUTAJ

Sprawdź też:

Interesujesz się zdrowiem? Tu znajdziesz najważniejsze informacje:
Interesujesz się zdrowiem? Tu znajdziesz najważniejsze informacje

Flesz - Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

S
Sergej

Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego ---> russex.xyz

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3