Poznań: Charytatywny koncert na placu Wolności. Przejedź się tramwajem Bimba Blues i pomóż Norbertowi i Bartkowi w walce o zdrowie

Nicole Młodziejewska
Nicole Młodziejewska
W czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut.
W czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut. Razem ku nadziei – koncert charytatywny/Facebook
W sobotę, 14 grudnia, na placu Wolności w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny - Razem ku nadziei. Celem wydarzenia będzie pomoc dwóm chłopcom, którzy zmagają się z poważnymi chorobami. Spacerując w sobotę po Betlejem Poznańskim weź udział w koncercie, przejedź się specjalnym tramwajem Bimba Blues i pomóż Norbertowi i Bartkowi.

Norbert i Bartek mają poważne problemy zdrowotne. Norbert od 4 lat zmaga się z naczyniakowatością limfatyczną i hiperinsulizmem, natomiast Bartosz choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Wydarzenie charytatywne rozpocznie się o godz. 13.30 i potrwa do 21. W tym czasie na scenie na placu Wolności pojawią się m. in. zespół Alios illos, zespół Masterbrass wraz z tancerkami z Grupy Tanecznej Ladies czy Humam Ammari, będący gwiazdą wieczoru.

Czytaj też: Mikołaj od urodzenia nie słyszy. Szansą dla niego jest operacja w Los Angeles. Potrzeba 700 tys. zł

Około godz. 17.50 na scenie pojawi się doktor Maciej Frąckowiak, który opowie o swojej książce, nadziei i drodze do wyzdrowienia po ciężkim urazie czaszkowo-mózgowym.

Na scenie pojawią się również chłopcy, na rzecz których organizowany jest koncert.

Dodatkowo, w czasie trwania koncertu (w godz. 13:00-20:30) po Poznaniu kursować będzie specjalny tramwaj Bimba Blues. Początkowy i końcowy przystanek tej wyjątkowej linii znajdzie się przy Placu Wolności. Bimba kursować będzie co 30 minut.

W samym tramwaju również zaplanowano liczne atrakcje. Najmłodsi, podczas przejażdżki będą mogli obejrzeć teatr lalkowy.

Zobacz program koncertu i wydarzenia w Bimbie Blues:

Bimba Blues

  • 13.00 - teatrzyk lalkowy dla dzieci „W koszyczku”
  • 16.00 - bezpłatne badania ciśnienia krwi i poziomu cukru, które przeprowadzi Szpital św. Wojciech
  • 19.00 - warsztaty bluesa

Plac Wolności:

  • 13.20 – rozpoczęcie koncertu
  • 13.30 – MDK Międzychód
  • 14.00 – Alios illos
  • 14.30 – MDK 1 Poznań
  • 15.00 – Fabryka Formy (zumba)
  • 15.40 – Sylviany & Company (Łejery)
  • 16.20 – Grupa Teatralna Wikingowie
  • 16.50 – Maurycy Majewski & przyjaciele
  • 17.20 – Bilokacja
  • 17.50 – Maciej Frąckowiak o sobie i nadziei
  • 18.10 – Masterbrass oraz Grupa Taneczna Ladies
  • 18.50 – Dzieci Ulicy
  • 19.20 – Norbert i Bartek
  • 19.30 – Humam Ammari
  • 20.10 – Art Of Voice Studio
  • 20.40 – Uno Canto & Luźny Band

Oprócz występów na scenie widzowie zgromadzeni na placu Wolności będą mieli okazję do zdobycia voucherów i nagród od partnerów wydarzenia, m.in. voucherów na masaże, do gabinetów kosmetycznych, zakupy ze stylistką i wiele innych.

Sprawdź też: Nowotwór nie daje za wygraną... Jednak walka Anity wciąż trwa. Będzie świąteczna zbiórka na jej leczenie

Przez cały czas trwania imprezy odbywać będzie się także kwesta na rzecz chłopców - Norberta i Bartka.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenie - TUTAJ

Sprawdź też:

Interesujesz się zdrowiem? Tu znajdziesz najważniejsze informacje:
Interesujesz się zdrowiem? Tu znajdziesz najważniejsze informacje

Pocovidowa łysina

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie