Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Supersołtys Wielkopolski 2014: Trwa głosowanie!

Milena Kochanowska
Supersołtys Wielkopolski 2014: Trwa głosowanie!
Supersołtys Wielkopolski 2014: Trwa głosowanie!
Trwa nasz plebiscyt Supersołtys Wielkopolski 2014, mający uhonorować tych, którzy rzetelnie i uczciwie pracują dla niewielkich społeczności – mieszkańców swoich wsi.

Nie trzeba wiele o nich pisać, bo ich osiągnięcia świadczą o ich zaangażowaniu i wytężonej pracy. A to, że zostali nominowani do naszego plebiscytu oznacza, że mieszkańcy wsi docenili trud i wysiłek, który na co dzień wkładają w działania na ich rzecz.

SUPERSOŁTYS WIELKOPOLSKI 2014: POZNAJ KANDYDATÓW Z POWIATU POZNAŃSKIEGO!

Na pozostałe zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br., do godziny 12. Trzeba je przesłać pod wskazane w naszych tygodnikach i na portalach internetowych adresy e-mail (każdy powiat ma osobny) lub na jeden wspólny ([email protected]). SMS-owe głosowanie, które wyłoni zwycięzców rozpoczyna się dziś, a zakończy 20 lipca o godzinie 23.59. Prócz wojewódzkiej edycji plebiscytu, wybory sołtysa w powiatach prowadzą nasze lokalne tygodniki i serwisy portalu NaszeMiasto.

– Mamy ogromne szczęście, że tak poważna gazeta, jak "Głos Wielkopolski" zajmuje się naszymi sprawami i organizuje taki plebiscyt – mówi Barbara Czachura, prezeska Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego. – Nasza funkcja jest trudna, ale radosna, bo możemy wiele zrobić dla innych. Poprzez plebiscyt można zaś pokazać ludzi, którzy na co dzień angażują się w pracę na rzecz swoich małych ojczyzn, nie dla korzyści materialnych, ani dla poklasku. To radość i satysfakcja są nagrodą za naszą pracę. Taką radością jest też nominacja do Supersołtysa 2014!

Trzech sołtysów, którzy w powiatach zdobędą najwięcej głosów nagrodzimy dyplomami, najlepszy z nich dostanie tablicę "Supersołtysa". Dla pierwszych trzech sołtysów w województwie planujemy atrakcyjne nagrody, dyplomy i statuetki.

Patronat honorowy nad naszym plebiscytem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego, a partneruje mu Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego i europoseł Andrzej Grzyb z PSL.

Regulamin plebiscytu dostępny jest w siedzibie Głosu Wielkopolskiego, naszych oddziałach i siedzibach lokalnych tygodników.

Zgłoś sołtysa
Zgłoszenie prosimy wysłać e-mailem pod adres: [email protected]
W treści muszą się znaleźć:

  • – imię i nazwisko sołtysa
  • – miejscowość, gmina i powiat
  • – uzasadnienie nominacji (opisujemy jak najwięcej działań i pomysłów kandydata)
  • – dane kontaktowe osoby zgłaszającej

Jak głosować?
Aby zagłosować na wybranego sołtysa, który Państwa zdaniem zasłużył swoją pracą na tytuł SUPERSOŁTYSA, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: SUPER.X, gdzie X oznacza numer wybranego sołtysa. Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną liczbę głosów, jeśli uważa, że jego faworyt na takie poparcie zasłużył. Wygra ten, którego codzienna działalność na rzecz sołectwa, zostanie najbardziej doceniona. Będzie to także nagroda dla całego społeczeństwa wsi, które dzięki inicjatywom lokalnego przedstawiciela jest dumne ze swojej miejscowości. Głosowanie potrwa do 20 lipca do godziny 23.59. Koszt SMS-a to 2.46 z VAT-em. W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do aktualnego e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" do wykorzystania na stronie www.prasa24.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski