Tajemnice Warty. Odnajdują się ludzkie zwłoki

  Tajemnice Warty. Odnajdują się ludzkie zwłoki

  Joanna Labuda, Norbert Kowalski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kiedy w środę po południu znaleziono zwłoki w Warcie we Wronkach, od razu pojawiły się podejrzenia, że może być to Ewa Tylman. Ostatecznie zmarłą okazała
  1/12
  przejdź do galerii

  Kiedy w środę po południu znaleziono zwłoki w Warcie we Wronkach, od razu pojawiły się podejrzenia, że może być to Ewa Tylman. Ostatecznie zmarłą okazała się 41-letnia Daria D.

  ©Łukasz Gdak

  Zwłoki znalezione w środę popołudniu w Warcie we Wronkach na pewno należą do Darii D. Prokuratura i policja potwierdziły wcześniejsze doniesienia o tym, że może to być ciało zaginionej na początku marca 41-letniej mieszkanki Obornik. Nie jest to jednak jedyne dramatyczne odkrycie w Warcie w ostatnich tygodniach.
  - Na ciele Darii D. nie stwierdzono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Nie oznacza to jednak, że osoby trzecie nie były przy tym obecne. Takiej opcji na razie całkowicie nie wykluczamy. Ktoś mógł przecież wepchnąć kobietę do wody - mówi prokurator Michał Franke, szef Prokuratury Rejonowej w Szamotułach, po zakończeniu sekcji zwłok.

  Wcześniej ciało kobiety rozpoznała jej rodzina podczas okazania. Prokuratura nie ustaliła jeszcze, jak długo zwłoki mogły znajdować się w wodzie. Nie wiadomo również, w jaki sposób się tam znalazły.

  Tragiczne znaleziska
  Przypomnijmy, że kiedy w środę wieczorem znaleziono w Warcie ciało kobiety, szybko zaczęło mówić się o tym, że mogą to być zwłoki Ewy Tylman. Przypadek jej zaginięcia jest najgłośniejszą taką sprawą w ostatnich latach, która całkowicie przysłoniła inne historie zaginionych ludzi.

  Przypomnijmy, że kobieta była widziana po raz ostatni w nocy z 22 na 23 listopada 2015 roku. Od tego momentu w policyjnych kartotekach pojawiły się nowe zgłoszenia o zaginięciach, lecz żadne z nich nie przebiło się do opinii publicznej tak bardzo jak przypadek Ewy Tylman.

  CZYTAJ TAKŻE: Kobieta wyłowiona z Warty: Znamy jej tożsamość i przyczynę śmierci

  Mimo iż Warta była już wielokrotnie przeszukiwana, nadal nie odnaleziono w niej ciała kobiety. Zamiast tego pojawiały się za to inne odkrycia.


  (Źródło: TVN24/X-News)

  Jeszcze pod koniec listopada ubiegłego roku w Poznaniu przy moście św. Rocha znaleziono odcięty fragment lewej ręki. Po kilku tygodniach okazało się, że należy on do około 40-letniego bezdomnego mężczyzny.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo