Zagra Acid Drinkers

  Zagra Acid Drinkers

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Grupę Acid Drinkers usłyszymy w niedzielę

  Grupę Acid Drinkers usłyszymy w niedzielę ©Kobaru

  W niedzielę w klubie Blue Note zagra grupa Acid Drinkers
  Grupę Acid Drinkers usłyszymy w niedzielę

  Grupę Acid Drinkers usłyszymy w niedzielę ©Kobaru


  To już w niedzielę w poznańskim klubie Blue Note zagra grupa Acid Drinkers. Jej członkowie nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień, aby grać. Od lat na trasę koncertową wyjeżdżają zawsze jesienią i zimą, ale w tym roku grają także wiosną. A nazwa aktualnej trasy mówi sama za siebie: „Headbanger’s Delight Tour”. Zapowiada to czystą radość z grania i spotkania z fanami w klubach. - Trzeba im brutalnie dopieścić uszy - komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki.
  Oprócz „Titusa”, który śpiewa i gra na gitarze basowej zespół aktualnie tworzą Maciej „Ślimak” Starosta - perkusja, Dariusz „Popcorn” Popowicz - gitara oraz Wojciech „Jankiel” Moryto - gitara rytmiczna.

  Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

  Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to grupa rock’n’rollowa założona przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Dziś jest więc to już zespół nie tylko pełnoletni, ale i w pełni dojrzały, będący od lat w doskonałej formie. Objechał Polskę wzdłuż i wszerz dając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich fani pamiętają do dziś. Dyskografia Acid Drinkers obejmuje 16 albumów, które znacząco wpłynęły na rodzimą scenę muzyczną. Nim na scenie pojawi się Acid Drinkers jako suport wystąpi założona w 2006 roku grupa Fix Up. A ą  Acid Drinkers, Blue Note (ul. Kościuszki 79), 24 kwietnia, godzina 19.30, wejście od godziny 18. bilety: 40 zł na pwevents.pl, 45 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu imprezy

  m.zaradniak@glos.com

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo