Seniorzy, zapraszamy na IV Forum Seniora! Już 30 września w Centrum Konferencyjnym w Pilskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego

Karolina  Jasińska
Karolina Jasińska
Czy pamiętacie świetne imprezy z cyklu Forum Seniorów, w czasie których można sporo dowiedzieć się o zdrowiu, bezpieczeństwie, o rozwiązaniach dzisiejszych problemów? Mamy dobrą wiadomość: już w sobotę 30 września odbędzie się IV edycja Forum Seniora w województwie wielkopolskim, na którą zapisy ruszają już dziś!

Spotkanie będzie zorganizowane w Centrum Konferencyjnym w Pilskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile, a zapraszają na nie Głos Wielkopolski i Tygodnik Pilski. Od poniedziałku 11 września warto się na nie zapisywać - drogą telefoniczną, lub przez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. Nie jest to trudne – trzeba po prostu wpisać swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu do kontaktu. Następnie potwierdzić swój udział, a później, można już w sobotę 30 września od godziny 8.00 zgłaszać się do Pilskiego Centrum Konferencyjnego, w Pilskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Pile, w centrum miasta, czyli przy ul. Dąbrowskiego 8.

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz

lub zadzwoń od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00 na nr 502 499 771

Zapraszamy do udziału w Forum,
bo będzie ono okazją do spotkania się z ciekawymi ludźmi i nawiązania wartościowych kontaktów. Weźmie w nim udział około 280 seniorów, którzy będą mogli rozmawiać o tematach z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, stylu życia oraz swoich aktywności i zainteresowań. I uwaga – spotkają bardzo sympatycznych gości specjalnych, czyli Iwonę i Gerarda z programu „Sanatorium miłości”!

Przypomnijmy, że we wcześniejszych edycjach imprezy poruszano m.in. tematy dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego, problemy dotyczące prawa i zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa, przede wszystkim prewencji przed oszustwami. Seniorzy interesowali się też wówczas cyberbezpieczeństwem – wszakże szeroki dostęp do Internetu za pośrednictwem telefonów komórkowych i komputerów staje się dla nich ważnym ułatwieniem w życiu, pytali o zalety mieszkań inteligentnych, a o użytecznych zabezpieczeniach przeciwpożarowych, mogących ratować życie, wypowiadali się eksperci – strażacy. Oczywiście po uczcie duchowej znajdzie się też czas na ucztę dla ciała – uczestnicy Forum będą o godz. 16.00 zaproszeni na obiad, wieńczący spotkanie.

Udział w Forum Seniora jest oczywiście bezpłatny,
ale trzeba zapisać się na wydarzenie, a następnie potwierdzić swoje uczestnictwo w wydarzeniu. Zapisy telefoniczne można składać od poniedziałku 11 września pod numerem telefonu 502 499 771 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00, a jeśli ktoś chciałby skorzystać z formularza zgłoszeniowego, to znajdzie go poniżej:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie
Interesujące wykłady i specjalnie przygotowane dla uczestników atrakcje już w czasie wcześniejszych edycji sprawiły, że zapisy prowadzone były bardzo dynamicznie, a miejsca na liście szybko się zapełniały. Seniorzy nie ukrywali później, że warto było tu przyjść i nie tylko spotkać się z przyjaciółmi, ale jednocześnie dowiedzieć się wielu ciekawych i bardzo przydatnych rzeczy. A że jednocześnie część uczestników prezentujących swoje zainteresowania znajdowała wspólny język z podobnymi im pasjonatami i kolekcjonerami, nic dziwnego, że przy okazji Forum nawiązywały się nowe przyjaźnie. Serdecznie zatem zapraszamy – zapisujcie się i spotykamy się 30 września w Pile!

REGULAMIN

Czy Polacy boją się Legionelli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski