MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 18.06

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim 18.06? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 18.06. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (18.06 18:03) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat jarociński

Jarocin ulice Krucza od 1 do 4, 4A, 5, 8, 8A, od 9 do 12, 16, --24/7, 36/5, Lisia 1, 1A, 3, 4B, 8, 8c, 10, 15, 15A, .-231/27, .-37/5, 213/25, 227, 231/31, 37/4, Sowia 7, 9, Żerkowska 30A, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 69, 69 A, 71, 73, 75, 75A, 75B, 77, 79, 79 A, 81A, .-231/34, Żurawia 2, 4, od 6 do 8 , 35/3.
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Jarocin ulice Długa , OŚWIETLENIE ULIC, Gajowa 6, Kasztanowa 4, Ludwika Waryńskiego 5, Mazurska , 2279, Nowe Parcele 29 A, NSZZ Solidarności 7, 15, 192/8, Opłotki 66, Osiedle Bajkowe , GARAŻ nr 7, garaż nr 8, Osiedle Rzeczypospolitej 2, Owsiana 11A, Park im. majora Zbigniewa hr. Ostroroga-Gorzeńskiego , 1132/2, Polna 7 A, Sportowa 7, Świętego Ducha 120, Węglowa 1885 , 84/6.
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Annapol 23, 26, 32, 34, 35, od 37 do 46, 48, Jarocin ulice Sarnia 1, 1 C, 1A, od 2 do 7, 7B, 15, 17, 27, 29, DZ108, 15/11, 4/11, dz. 24/8, Wilcza 3, od 6 do 8, .-18/3, Zajęcza 31, 37, 39, 39 I, 39C, 40, 42, 46, 50, 52, 54, 62, .-77/11, .-77/12, .-77/2, .-77/8, 67, 77/3, 77/5, 77/7, Żerkowska 68, 72, 74, 76, 78, od 80 do 82, 82A, od 83 do 87, 87A, 89, 91.
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Annapol ulice Jarocińska 25, od 27 do 30, 32, 32A, 33, 36, 39A, 43A, 45A, 46A, Leśna 1, 2, 2B, 3 A, 3 D, 3B, 3C, od 4 do 6, 6A, 9, 18.
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Kotlin ulica Powstańców Wielkopolskich 23 C, 1292/1, --773/1, --773/5, dz. nr-155/5, dz. nr-165/1.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


Kotlin ulica Tadeusza Kościuszki , 14.
18.06 od godz. 9:00 do 19:00


Kotlin ulica Powstańców Wielkopolskich 23.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


Orpiszewek 9C.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


Kotlin ulica 15 Sierpnia 10.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


powiat pleszewski

Suchorzew ulice Jarocińska 16, 18, od 20 do 24, od 26 do 28, 30, 32, .-24, Kwiatowa 13, 17, --43/5, dz. nr-43/3, Słoneczna 2, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 20, 22, 24, 26, --1/7, --2/1.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


Suchorzew ulice Kwiatowa 1, 6, 43/1, Osiedlowa 3, 5, 7, 9, 11, 13A, 15, 36, 38, 40, DZ. 51/1, Suchorzew-41/14, Podgórna 2, 2A, od 5 do 8, od 10 do 12, 14, 15, 18, 19, 22, 24, 28, 30, --53/1, 54/1, 54/2, 53/2, 52/2, ST 46-282, Słoneczna 17.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


Suchorzew ulice Kowalewska 1, 5, 6, od 8 do 12, 12A, 14, 14A, 16, od 19 do 22, od 24 do 31, 33, 33 A, od 34 do 36, 39, .-50, --15/9, 28/2, --32/1, --91/1, ST 46-067, Krawczykowo 5, 6, 9, Leśna 2 A, Lipowa 1, 3 , --91/4.
18.06 od godz. 18:00 do 19:00


powiat chodzieski

miejscowość Wyszyny ul. Rolna 1, przepompownia.

  • od 1.06 godz. 8:00 do 1.07 godz. 12:00

powiat leszczyński

gm. Krzemieniewo: Bojanice nr 49A, 52A, PPHU KONIECZNA (dz. 286/1 cegielnia), działki nr 311/6, 311/8.
18.06 od godz. 7:30 do 18:30


powiat poznański

Kobylnica
18.06 od godz. 16:22 do 20:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Kępa 23/1-3.
19.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Romanowo Dolne 65C.
20.06 od godz. 15:00 do 18:00


miejscowość Lubcz Mały 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Krzyż Wielkopolski ul. Słonecznikowa działka 1373/135-136, 1373/138, ul. Mieczykowa działka 1373/148.
22.06 od godz. 11:00 do 14:00


miejscowość Pęckowo ul. Kwiatowa, ul. Chabrowa, ul. Konwaliowa, ul. Słoneczna, ul. Liliowa, ul. Różana.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Pęckowo ul. Wybudowanie 24A, 31A, dz. nr 364/4, 373.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Trzcianka os. Słowackiego 35, 36, 39, ul. Strażacka 2.
25.06 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowość Pęckowo ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Ogrodowa, ul. Polna do nr 12, 36A, ul. Wybudowanie 1, 2.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Pęckowo ul. Polna, ul. Wybudowanie, ul. Nowa, ul. Wieleńska, ul. Sosnowa.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Rzadkowo ul. Powstańców Wielkopolskich 54, 75.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Pęckowo ul. Wybudowanie od numeru 3 do nr 18, 33, dz. nr 216.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Biała 115, 119, 122, 162, dz. nr 200/4-5, 202/1, 205/1-20, 211/4-18, 213/3-7, 215/1-8, 217, 218, 219/1-2, 211, 222/3,5,7,10-15, 223/1-3, 223/8,10,12, 224/2,9,11,18,20,22, 225/6,8,9, 233/1-3, 233/11-13, 234/1-16, 241/2, 241/10, 241/11, 241/19, 243, 245, 246/1, 248/5, 248/6, 248/9, 248/15, 248/16, 249/13, 250/3, 250/7, 250/10, 250/11, 250/12, 250/13, 250/14, 250/15.
26.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Kuźnica Żelichowska 57, 57D, 58, 59, 59A, 59I, 59M, 60, 60A, dz. nr 26/14-19, 45/1, 100/13-14.
26.06 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Lubasz ul. Polna 37, 39, dz. nr 357/7, ul. Porzeczkowa 4, 5, 6, 7.
26.06 od godz. 10:00 do 12:00


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Wyzwolenia 57, 59.
1.07 od godz. 7:00 do 13:30


powiat poznański

Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo, ul. Bliska cała, ul. Nowa 24a, od nr 53 do nr 77 nieparzyste, od nr 62 do nr 74 parzyste, ul. Zakrzewska 6, 6a,11, ul. Stefana Batorego od nr 5 do nr 8, ul. Otowska 1a, działki nr 381/8, 39/15, 399/6, Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Batorowo, ul. ul. Stefana Batorego od nr 5 do nr 8, ul. Zakrzewska 6, 6a, 11,
19.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo ul. Nowa 19, 21,23, 23a, od nr 20 do nr 42 parzyste z wyjątkiem nr 24a, od nr 31 do 51 nieparzyste, 48, 52, 54a, 54n, 56a, 56b, ul. Stroma 9, 11, przepompownia przy ul. Stromej, Willa Stara Wozownia, restauracja przy ul. Nowej,
19.06 od godz. 9:00 do 17:00


Swarzędz: ul. Marcinkowskiego, ul. Dąbrowskiego od 3 do 27 nieparzyste, od 6 do 20 parzyste, ul. Piaski 25, ul. Kórnicka 27.
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Swarzędz: ul. Modrzejewskiej 52, 54, od 71 do 85 nieparzyste.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Dachowa ulice 10, 2, 6, 7, 8, Chabrowa 1, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 2, 24, 4, 5, 6, 7, 8, Nowina 10, 2, 23A, 23C, 25, 27, 27A, 32, 34, 40a, 6, 7, 8, dz. 236/5
19.06 od godz. 8:00 do 11:00


Długa Goślina 4X, 4/a, 1 C, 1A, 1B, 1D, 1E, 1F, 1G, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 3, 4, 4C, 4D, 4F, 4G, 4J, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 9b, dz.285/4, dz.337, 1, 2, dz.336, 4d, al. Czereśniowa 6, Białęgi 4K, dz. 284/6, Wojnowo 31. Oraz działki przyległe
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Wysogotowo, ul. Wierzbowa 2, 4, 80, ul. Szparagowa cała, ul. Skórzewska 18, 27, 30, 32, 33, 49, ul. Kamienna cała, ul. Piękna cała, ul. Urocza cała, ul. Jutrzenki cała ul. Serdeczna 1, 6, 8, ul. Wierzbowa 72, 83, działki nr 58/20, 59/7, 59/17, 60/11, 61/6, 61/45, 61/54,61/92, Przepompownia przy ul. Szparagowej, auto-naprawa przy ul. Szparagowej, firma MATBET-BIS, firma TOMA, firma MEBLOPOL, firma Go Bears: Supreme Flavours, firma Bestate Park, firma Ikar Folie, firma Mechanica, firma DORATEX, "Usługi Transportowe i Prace Ziemne Roman K. i Synowie Sp. J.", firma Labuda Design, Liczbańscy Sp. z o.o., P.W. Tomasz W. Usługi Transportowo-Handlowe, Firma Platinium M.M. Sp. z o.o. Sp. K., P.H.U. EL-BAU II Sp. z o.o., Smart Desig Expo Sp. z o.o., Toyocar Violetta R., Usługi Ładowarką Teleskopową Joanna M. J&M, Zakład Chemiczno-farmaceutyczny "FARMAPOL" Sp. z o.o., Firma Elstar, firma Masters pharm, firma Wacker Neuson, firma Aroma Colors, ASAP GROUP Sp. z o.o., firma RENTIS, firma PBG, firma FimTec Polska, obiekty biurowe i hala produkcyjna firmy TESGAS S.A., ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej, firma MMM Service, firma Kegel AJ, firma Pneumatik / Boge, Hammer Serwis: Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, Rodon części samochodowe- grupa Auto Union, firma INSOGLAS, PHU BUDPOL, IVT Sp. z o.o., LIBAR S.A., International Cooperation Adrian M., Centa.pl Sp. z o.o., Multitechnika Gorlak i Synowie Sp. J., P.H.U MOTOGAS, P.H.U Mirosław K., PROPER M. Muller L. Muller Sp. J., Surowce wtórne Menesiak Sp. J., P.H.U Meble Stachura, Marco Moni Mobile Service Marek S., KEGEL A.J. S.C.
19.06 od godz. 10:00 do 15:00


Plewiska: ul. Skryta od 70 do 93, ul. Podgórna 84, 86.
20.06 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Buk, miejscowość Buk, ul. Dworcowa 41, 52, działki nr 736, sklep Pepco przy ul. Dworcowej, sklep Polomarket przy ul. Dworcowej, Paczkomat Inpost przy ul. Dworcowej, Pawilon Handlowy przy ul. Dworcowej Frapo-Invest Sp. z o.o.,
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Garby: ul. Nowoczesna, ul. Prosta.
21.06 od godz. 8:00 do 9:30


Garby: ul. Zakole 24, od 29 do 55 nieparzyste, dz. 214, dz. 240, dz. 234, dz. 231, ul. Palmowa od 21 do 55 nieparzyste, od 20 do 28 parzyste, dz. 235, dz. 241, ul. Strumykowa 24, 34, 36, dz. 202, dz. 10/1, od 13 do 29 nieparzyste, ul. Michałówka od 1 do 9 nieparzyste, 32, 35, ul. Malownicza, ul. Subtelna, ul. Romantyczna, ul. Michałówka od 16 do 24 parzyste, od 31 do 39 nieparzyste.
21.06 od godz. 8:00 do 9:30


Garby: ul. Palmowa od 1 do 19 nieparzyste, od 2 do 18 parzyste, ul. Zakole od 1 do 41 nieparzyste, od 2 do 22 parzyste, ul. Strumykowa 1, ul. Łozinowa od 1 do 25 nieparzyste, od 2 do 24 parzyste, ul. Michałówka 41, 43, 45, 47, 69, dz. 170, dz. 154/6, dz. 105/2, dz. 69/1, ul. Podleśna 9A-D, od 1 do 9 nieparzyste, od 2 do 6, 6A-D, ul. Opłotki 1, od 3 do 9 nieparzyste, ul. Tulecka 14, ul. Akacjowa 2, dz. 129/11, ul. Spółdzielcza 2, 4, ul. Kruszewnicka, ul. Zdrojowa.
21.06 od godz. 8:00 do 9:30


Łopuchówko 6 - 8, Głębocko 6 - 8. Oraz działki przyległe
21.06 od godz. 10:00 do 11:00


Gmina Stęszew miejscowość Słupia ul. Osiedle Leśne całe, ośrodek wypoczynkowy,
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wiry: ul. Słoneczna od 14 do 58 parzyste, od 1 do 69 nieparzyste, ul. Cienista od 1 do 11 nieparzyste, od 2 do 30 parzyste, ul. Laskowska od 3 do 69 nieparzyste, od 2 do 40 parzyste.
24.06 od godz. 8:00 do 16:30


Kiekrz: ul. Spokojna, ul. Kierska 40B, 40D-E, 42E, 54D, ul. Polna od 1 do 18.
24.06 od godz. 8:30 do 11:00


Kociałkowa Górka 6, 5, dz. 68/2, Nowa Górka 6, 5, dz. 68/2
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Komorniki, miejscowość Szreniawa ul. Czereśniowa 1, 5, 7, ul. Jarzębinowa 1, 3, 3A, 4, 5, 7, ul. Sadowa 13, złącze T.P.S.A przy skrzyżowaniu ul. Jarzębinowej/Sadowej, garaże przy ul. Jarzębinowej, Gmina Komorniki, miejscowość Rosnowo ul. Czereśniowa 1, 5, 7, ul. Jarzębinowa 1, 3, 3A, 4, 5, 7, ul. Sadowa 13, złącze T.P.S.A przy skrzyżowaniu ul. Jarzębinowej/Sadowej, garaże przy ul. Jarzębinowej,
24.06 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Stęszew, miejscowość Łódź, ul. Szkolna od nr 5 do nr 25 nieparzyste, od nr 4 do nr 26 parzyste z wyjątkiem nr 10, ul. Nowa od nr 1 do nr 13, ul. Mosińska 28, ul. Podgórna cała, kościół pw. św. Jadwigi, budynek probostwa, sklep Pati przy ul. Szkolnej, działki nr 89/3, 161/2, 177, 181/1, 200/2,
25.06 od godz. 7:30 do 13:30


Pobiedziska ul. Kolejowa 22, 22A, dz. 50, dz. 52/1, ul. Brzozowa 62 - 74 parzyste. Oraz działki przyległe
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gruszczyn: ul. Swarzędzka 23.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wiry: ul. Czereśniowa od 1 do 23 nieparzyste, od 2 do 24 parzyste, dz. 27/29, dz. 27/30, dz. 27/34, dz. 27/35, ul. Malinowa od 12 do 28 parzyste, od 19 do 27 nieparzyste, ul. Wirowska 30, 30A, 35, 35A-B.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Czerwonak: ul. Leśna od 2 do 42 parzyste bez 6.
27.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Dopiewo, ul. Gościnna cała, ul Spacerowa cała,
27.06 od godz. 9:00 do 12:00


Szczytniki ul. Choinkowa,
27.06 od godz. 11:00 do 13:30


Gmina Komorniki, miejscowość Walerianowo, ul. Lipowa od nr 7 do nr 13 nieparzyste, działki nr 7/6, 47,
28.06 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Więckowice, ul. Lipowa cała, ul. Wierzbowa od nr 1 do nr 5, działki nr 120/34,
1.07 od godz. 13:00 do 16:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Gołuski, ul. Kapitana Kazimierza Rzaniaka cała, ul. Dopiewska 38, 38/1, 38/4, działki nr 142, 373/1, 373/3,
2.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrzewo, ul. Leśna 51, 53,
2.07 od godz. 12:00 do 16:00


Gmina Stęszew, miejscowość Strykowo, ul. Sucha cała, ul. Gryczana cała, ul. Rzepakowa cała, ul. Pszenna cała, ul. Sowia cała, ul. Gołębia cała, ul. Żurawia cała, ul. Kanarkowa cała, działki nr 235/7, 235/11, 235/17, 244, 259/33, 262/10,
3.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Czereśniowa działki nr 644/4, 644/11, 644/15,
3.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Sztormowa działki nr 389/9, 389/10,
3.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Rokietnica, miejscowość Napachanie, ul. Sosnowa cała, ul. Leśna cała, ul. Bystra cała, działki nr 227/8,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00


powiat gnieźnieński

Brak zasilania w energie elektryczną dla miejscowości Trzemeszno ulice: Plac M. Kościeszy Kosmowskiego, Św. Jana, Tumska, Górna, Plac J. Kilińskiego, Wodna, Św. Ducha, zgodnie z plakatami.
19.06 od godz. 7:00 do 12:00


Gniezno ul. Żwirki i Wigury 59
20.06 od godz. 7:00 do 13:00


Brak zasilania w energie elektryczną dla miejscowości Trzemeszno, ulice: Mickiewicza, 1 Maja, Św. Jana, Wiosny Ludów, Gen. Henryka Dąbrowskiego, zgodnie z plakatami.
20.06 od godz. 7:00 do 12:00


miejscowość Kłoda - Kolonia.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Lubochnia dz. 157/54, dz. 157/53, dz. 157/52, dz. 157/51, dz. 155/5, dz. 155/7 Oraz działki przyległe
21.06 od godz. 7:00 do 15:00


Jankówko 20, 20A, 20B, 20c, 21, dz.129/1, , Szczytniki Duchowne 47, 49, 50, 44, 45, 45A, 46, dz.131/1, Jankowo Dolne 20A. Oraz działki przyległe
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Strzyżewo Kościelne dz. 73/70, dz. 73/71, dz. 73/74, dz. 73/75, dz. 73/69, dz. 73/68, dz. 73/65, dz. 73/64, dz. 73/63, dz. 73/62, oraz działki przyległe
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Obórka 1 - 7 Oraz działki przyległe
21.06 od godz. 8:00 do 10:00


Obórka 8 - 18 Oraz działki przyległe
21.06 od godz. 10:00 do 14:00


Imielenko 33C, 33D, 33E, 33F, dz. 123, dz. 48/15, dz. 48/14, dz. 48/13. Oraz posesje przyległe
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Gniezno ul. Pałucka 24, 26, dz. 6/3, dz. 173/2, dz. 6/6, dz. 6/7
25.06 od godz. 9:00 do 11:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Załęcze nr 1 do 13C, nr 15 do 22, nr 26 do 31A, nr 37, ALMOT, EKA-BRUK, Nadleśnictwo GÓRA ŚLĄSKA.
19.06 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Pakosław: Sworowo nr 8 do 52, działki nr 80, 110, 361, 362/2, przepompownia PS6, przepompownia PS7.
20.06 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Rawicz: Łąkta nr 1 do 12A, 34 do 43, sklep, działka nr 24.
21.06 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Żmigród: Czarny Las - cała miejscowość.
24.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Szklarniowa nr 1 do 20.
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat wrzesiński

Opatówko 25, 27, 33, 34, 35, 36, 37, 38
19.06 od godz. 8:00 do 13:30


Września ul. Koszarowa 1 bank,
19.06 od godz. 11:00 do 13:00


Miłosław ul. Pałczyńska 14, przejazd kolejowy, Pałczyn 4-7,
24.06 od godz. 8:00 do 13:30


Orzechowo ulice Brzozowa 2, 3, 5, 6, Bukowa 36, Grabowa 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, Jabłoniowa 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, DZ.194, Średzka 38, 40, Wiązowa 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 178/2, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 3, 30, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9, DZ.643
25.06 od godz. 8:00 do 16:15


powiat chodzieski

miejscowość Podstolice 68, 72, 77, 79, dz. nr 121/2-15, 238/1-40.
19.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Rataje ul. Leśna Polana 2A-B, 4A-B, 6A, 8A, 10A.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Gołańcz ul. Walki Młodych 35E-F, hala sportowa, amfiteatr, oczyszczalnia.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Podanin 75, działka nr 2/3, 2/13, 2/14, 13/2, 15, stacja paliw Moya, hotel, parking.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Zacharzyn dz. 479/11.
21.06 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Klotyldzin ul. Zgodna dz. nr 36/31, 36/32.
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


miejscowość Chodzież ul. Tadeusza Siejaka 23.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Sokołowo Budzyńskie 13, 14, 14A, 14D, 14F, 14G, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 64, dz. nr 258/12.
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Wyszyny ul. Budzyńska 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, dz. nr 247, ul. Chodzieska 16, 18, 20, 21, 22, ul. Przy Stawie 15.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Sokołowo Budzyńskie 1-12, 21, 32-38, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, przepompownia, dz. 101, 294/1.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wymysław, miejscowość Zacharzyn 191, dz. nr 150/1, 367, 372.
2.07 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Podanin osiedle Błękitne 1, dz. nr 240.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Strzelce 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 11, 12, sklep, szkoła, przepompownia, PGR, dz. nr 38, 64.
3.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Strzelce numery od 31 do 44B, działki 21/15, 21/54, 21/75, 228, 324/2, 328, 339, przepompownia.
11.07 od godz. 8:00 do 11:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Gołańcz ul. Walki Młodych 35E-F, hala sportowa, amfiteatr, oczyszczalnia.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Rybowo 48-55, dz. nr 2/1, 29/12, 29/22.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Dzwonowo Leśne, Dzwonowo, Niedźwiedziny 1, 3, 4, 5, 6, 17B, 17A, dz. 146, dz. 147, dz. 201, dz. 30, dz. 216, ul. Dzwonowo Leśne 3, 4, 6, ul. Dzwonowo 1, 4. Oraz działki przyległe
20.06 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Oleszno numery od 19 do 35, 44, 44A, 45, miejscowość Czerlin numery od 7 do 21, od 27 do 34, OSP, miejscowość Panigródz 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, PKP.
24.06 od godz. 8:00 do 12:30


miejscowość Oleszno numery od 36 do 42, 46, 47, 49, 49A, 50, 51, 52, 53.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Jabłkowo 2, 19, 20, 21 Oraz działki przyległe
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Potulin.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Panigródz 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, PKP, miejscowość Oleszno numery od 19 do 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 49, 49A, 50, 51, 52, 53, miejscowość Czerlin numery od 7 do 14.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Oleszno numery od 1 do 18, OSP, sklep.
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Dąbkowice ośrodek letniskowy.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat międzychodzki

Gmina Chrzypsko Wielkie, miejscowość Chrzypsko Małe od nr 5 do nr 13, 27, 134, ul. Osiedle Dębówiec od nr 1A do nr 2, 5, 6, 7, 8, 9, 9C, 9D, 9E, 10, 11, 12, 13, 27, 32, 100, 135, działki nr 87/10, 111/4, 111/6, 111/8, 134/6, 135/16, 135/19, 135/20, 136/5, 136/6, 136/8, 136/11, 136/20, 137/17, 137/22,
19.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Prusim 2, 3, oświetlenie drogowe,
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Lubosz, ul. Wiśniowa cała, ul. Polna od nr 16 do nr 25 z wyjątkiem nr 21, ul. Poznańska 11, działki nr 20, 166/2 stacja bazowa TK PLAY MDC3012, PHU Urszula P.,
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat szamotulski

Gmina Obrzycko, miejscowość Słopanowo 64, działki nr 217/1, 217/3, 217/6, 217/8,
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Lulinek, ul. Sosnowa cała, ul. Lipowa cała, ul. Słoneczna 3, ul. Leśna 1, 3, 4, 4a, 5, 7a, 8, 8a, 8c, 8d, 11g, 24,
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Otorowo, ul. Dębińska cała, ul. Pniewska od nr 1 do nr 29A nieparzyste, od nr 6 do nr 14 parzyste, ul. Szamotulska 2, 4, 6, 8, 8a, 10, Biuro parafialne, salka parafialna, Kościół parafialny pw. Wszystkich Świętych, przedszkole, OSP, przepompownia,
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Ostroróg, miejscowość Wielonek 17, działka nr 285/23, Gmina Ostroróg, miejscowość Zapust 15A, 17,
26.06 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Obrzycko, , miejscowość Słopanowo 50, 51, 52, 57, 58, 59A, 60, 62, 71, działki nr 242/13, 242/14, 242/18, 242/27, 242/33,
26.06 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Duszniki, miejscowość Grzebienisko, ul. Parkowa 4, 6, ul. Szkolna 5, 7, 11, 16, 16a, 18, 20, 22, ul. Malwowa cała, Szkoła Podstawowa w Grzebienisku, gimnazjum, działki nr 382/11,
27.06 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Kiączyn, ul. Pomarańczowa cała, ul. jabłoniowa cała z wyjątkiem nr 21a i 23, ul. Topazowa 49, 51, 53, Usługi tartaczne Wojciech W., działki nr 145/1, Gmina Kaźmierz, miejscowość Dolne Pole 21A, 22,
27.06 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Kaźmierz, miejscowość Radzyny ul. Winogronowa 40, 54, 56, działki nr 151/8, 151/11, 151/93, 151/118, 151/143, 151/144, 151/146, 151/171, 151/189,
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Radzyny, działka nr 151/189
28.06 od godz. 11:00 do 16:00


Gmina Ostroróg, miejscowość Wielonek, działki nr 5/31, 5/32, 5/33, 5/34, 5/35, 5/37, 5/38,
1.07 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Przecław, ul. Długa 71a, ul. Strażacka 3,
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat leszczyński

gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dworcowa nr 1 do 8 działki nr 268/2, 269, 270/3, 271/5 do 7, 422/1 do 4, 458/10 i 11; ul. Podgórna nr 1, 2, 3, 3A, 4, 5 (dz. 426), Bar U KASI (dz. 429/5), działka nr 429/7; ul. Słoneczna, Wiatraczna, Wiśniowa - całe ulice; ul. Wiosenna nr 1 do 5, 8, 11, 13, działki nr 455/97, 455/108; ul. Źródlana nr 1, 3, 7, działka nr 429/2. Ujazdowo nr 1 do 3, 3B, 12 do 21, 30, 34, 46 do 64, działki nr 20/2 i 3; 21/4 do 8; nr 21/11,12,17,18; nr 23/6 do 12; 241/6,12,16; nr 243/1,2,7; 435/10; 938/1.
19.06 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Lipno: Smyczyna nr 16A, 16E, 16F, działka nr 383/21.
20.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Święciechowa: Niechłód ul. Ostoja działka nr 185/23.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Mórkowska nr 33, 39, działki nr 731/3, 733, 734/3.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Włoszakowice: Boszkowo - Osada Wędkarska nr 39, 49, działki nr 53/1, 54/1, 54/10, 54/13, 54/20.
21.06 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 42.
26.06 od godz. 7:30 do 12:30


powiat złotowski

Miejscowość: Stawnica 24B, 24C, 24E, 24L, 39, 40, 41, 42, działka numer 130na2.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
26.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
2.07 od godz. 7:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Krzywiń: Kuszkowo - cała miejscowość.
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Krzywiń: Żelazno działki nr 280/15 do 46, 280/77, 280/89.
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Krzywiń: Żelazno działki nr 295/8 do 27.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Krzywiń: Cichowo os. Łąki nr 10 do 19.
24.06 od godz. 12:30 do 17:00


gm. Wielichowo: Wilkowo Polskie ul. Główna nr 1 do 10, przedszkole, kościół (dz. 584); ul. Kościańska nr 1 do 13A nieparzyste, ZPH CERAMEX, cmentarz (dz. 1003/1) działki nr 401/3, 414/5, 416/3; ul. Krótka - cała ulica; ul. Przemysłowa nr 1 do 10, 12, 14, działka nr 373.
25.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Sadowa nr 20, 37, 39, działka nr 171/14.
25.06 od godz. 9:00 do 15:00


powiat obornicki

Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo 16, 20, 20B, 21, 21a, 21b, 21c, 24a, 24c, 25, od nr 33 do nr 38, 84, działka nr 63/2, POMAX wózki widłowe, PHU Auto-duet, CAR-MARKET Marcin B., Tłocznia Ścieków B w Uścikowie,
19.06 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikówiec od nr 1b do nr 3, 3b, od nr 4do nr 7a, Maxi-star Konstruktor zakład pracy chronionej,
20.06 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikówiec 3A,
20.06 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Oborniki, miejscowość Oborniki, ul. Droga Leśna 78, 80, 82, 84, 86, 86A, 92, 94, ul. Wybudowanie cała z wyjątkiem nr 22, ul. Zofii Nałkowskiej 5, 7, 9, ul. Emilii Plater 1, 2, działka nr 2050/2, 3316/67, apteka Prima, Remedium Spółka Jawna,
21.06 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Oborniki, miejscowość Oborniki, ul. Szamotulska od nr 29 do nr 43A, od nr 46 do nr 70 parzyste, ul. Zacisze 1, 1a, 3,nieparzyste, działki nr 2166/3, 2112/2,
24.06 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikówiec od nr 2a do nr 8a, Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo od nr 2a do nr 8a, od nr 62 do nr 66F, Gospodarstwo rolne Rafał Cholewa, Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo Folwark 3A, 7A,
27.06 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo 54, 57, 57a, 57b, 58, 58a, 59, 59a, 59b, 59c, 60A, od nr 67 do nr 72, od nr 75A do nr 91, działki nr 16/2, 388/3, 389/3, Gospodarstwo Rolne Adam Stykała,
27.06 od godz. 9:00 do 13:30


Gmina Oborniki, miejscowość Maniewo, od nr 2 do nr 10 z wyjątkiem nr 6D, 12, 12a, 13, 14, 14a, 14b, 15, 15A, 15b, 16, anwil Transport, działki nr 62/9, sklep, kościół,
3.07 od godz. 8:00 do 17:00


powiat średzki

Biskupice 15, 15A, 16, 18
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


Dębicz 13, 13 A, 14, 14 A, 14A, 14B, DZ.64/26, 10, 10B, 13/3; 58/8, 18A, 18B, 18C, 6, 7, 9, DZ. 64/9
19.06 od godz. 11:00 do 14:00


Polwica 1, 2a, 6, 7, 7A, 7B, 16 - 19, dz. 128/1, dz. 70/21, Hydrofornia. Oraz działki przyległe
25.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Kluczewo ul. Akacjowa nr 26 do 30; ul. Długa nr 35 do 43; ul. Przemęcka nr 1 do 12, Sala wiejska; ul. Słoneczna nr 23 do 42, FER; ul. Prosta, Siekowska - całe ulice.
20.06 od godz. 7:30 do 18:30


Przemęt działki nr 2837/125, 2837/137 do 141 (dz. przy jeziorze Błotnickim).
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat gostyński

Gostyń ul. Cukrownicza nr 1A, 1B; ul. Poznańska nr 200, 200B, CZARNY PIEC, CUK Ubezpieczenia; ul. Starogostyńska nr 10, 12, BRICOMARCHE, PROFILEX, P4, SELECT Studio Reklamy i Druku.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 200F do 200M, działka nr 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
20.06 od godz. 8:00 do 9:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 200F do 200M, działka nr 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
20.06 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Gostyń: Brzezie nr 142, 144 i 168 do 204 parzyste; nr 149 do 153, 161 do 163, 175 i 185 do 205 nieparzyste; Firma Wielobranżowa ALLES, przepompownia ścieków (dz. 65/3); działki nr 70/5, 70/12, 73/4.
20.06 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Gostyń: Sikorzyn nr 1 do 7, nr 17 do 23, nr 24C, Powozy Konne GLINKOWSKI, świetlica wiejska, kaplica.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Gostyń: Kosowo nr 25 do 63, OSP, KONSTA, PROTON, Sklep; Siemowo - cała miejscowość (oprócz nr 91 do 94A).
25.06 od godz. 9:00 do 15:00


powiat jarociński

Góra ul. Dworcowa nr 7, 7A, 9, 17, BOŻENKA DELIKATESY, OSKAR, Handel Artykułami Przemysłowymi.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy Las, ul. Stefana Stefańskiego 17, 17A, 44, 48, 68, 88, ul. Jagodowa 88, działki nr 468/5, 468/10, 470/12, firma aktiv elektronik, transport ciężarowy Andrzej W.,
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Suchy Las, miejscowość Złotkowo, ul. Złota 7, 9, ul. Lipowa 9a, 16, Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Atems Sp. z o.o.,
28.06 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Suchy Las, miejscowość Biedrusko, ul. Klonowa od nr 4 do nr 14 parzyste,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

gm. Piaski: Godurowo nr 5, 7, 12 do 15, świetlica wiejska.
20.06 od godz. 9:00 do 18:00


powiat śremski

Luciny 21, 1, dz. 221/1, dz. 324/14, dz. 324/7, dz. 305, działki 321, ul. Leśna, ul. Akacjowa, ul. Wspólna 81, Kaleje 21, Mechlin ul. Wawrzyniaka dz. 28/2, dz. 54, dz. 538/1, dz. 539/1. Oraz działki przyległe
22.06 od godz. 8:30 do 14:30


Leszno

Leszno pl. Metziga nr 26, 27, 28, Gabinet DOBIAŁA, MIRO; ul. Wąska nr 3.
24.06 od godz. 7:30 do 12:30


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Przyłęk 41, 41/1, 41/2, 62, 62b, 63, 74, 75, 77, 78, 78C, 79, 79A, 80, 81, 81a, 81b, 81c, 81AB, ul. Wilgi 2, działki nr 347/9, 349/4, 377/1, 401/12, 401/16, 401/18, 401/23, 403/6,
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pilski

miejscowość Puszczka 36A, 37, 38, 39, 40, PGR.
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Białośliwie ul. Ogrodowa od numeru 21 do numeru 39, ul. Łączna 1, 2, działka nr 322/3.
3.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Okaliniec 7, 8, 9, 10, 10A, 11.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski