Poznań: Żałoba po śmierci Pawła Adamowicza. Organizatorzy...

  Poznań: Żałoba po śmierci Pawła Adamowicza. Organizatorzy odwołują koncerty

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W związku z żałobą po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie odbędą się koncerty m.in. Swiernalisa, Phillipa Brackena (na zdjęciu)
  1/5
  przejdź do galerii

  W związku z żałobą po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie odbędą się koncerty m.in. Swiernalisa, Phillipa Brackena (na zdjęciu) oraz Poli Chobot i Adama Barana. ©materiały prasowe

  W związku z żałobą po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie odbędą się koncerty m.in. Swiernalisa, Phillipa Brackena oraz Poli Chobot i Adama Barana.
  – Zwracam się z apelem do wszystkich organizatorów imprez rozrywkowych o ich odwołanie lub ograniczenie – powiedział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, zarządzając trzydniową żałobę.

  Tym samym odwołane zostały najbliższe koncerty w klubie Meskalina. 16 stycznia miał w nim zagrać Phillip Bracken, a dzień później Pola Chobot & Adam Baran. Oba występy odbędą się w innych terminach. Szczegóły mają zostać podane wkrótce.

  Do skutku nie dojdzie też zaplanowany na 16 stycznia koncert Swiernalisa w klubie Blue Note. Niedługo zostanie podany jego nowy termin. Odbędzie się za to występ Piotra Kuźniaka, który 17 stycznia wykona w klubie piosenki Czesława Niemena.

  Zobacz też: Prezydent Jaśkowiak: Nie będziemy się chować za ochroniarzami. Musimy być blisko mieszkańców

  W przypadku każdego z koncertów zakupione bilety zachowują ważność. Informacji o ich zwrocie udzielają przedstawiciele klubów.

  POLECAMY:


  Zobacz także:


  Zobacz też:

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo