Radomiak - Lech 2:2. Pereira jak rasowy napastnik, Salamon jak profesor, ale szkoda punktów. Zobacz oceny piłkarzy Kolejorza

Lech Poznań wyjeżdża z Radomia tylko z jednym punktemZobacz oceny-->
Lech Poznań wyjeżdża z Radomia tylko z jednym punktemZobacz oceny-->Maciej Kwiatkowski
Lech Poznań zakończył tegoroczne występy remisem 2:2 w Radomiu. Kolejorz miał to spotkanie pod kontrolą do momentu kiedy boisko za czerwoną kartkę musiał opuścić Jesper Karlstroem. Fatalnie gwizdał Daniel Stefański, który rozdawał kartki jak opętany.

Tak zwariowanego meczu dawno już nie było. Lech Poznań prowadził w Radomiu już 2:0 (po golach Kwekweskiriego oraz Pereiry), ale po zejściu za czerwoną kartkę Jespera Karlstroema w 64 minucie ten pojedynek nabrał rumieńców.

Gospodarze zdobyli kontaktowego gola i zmusili Kolejorza, do desperackiej momentami obrony. Kolejorz nie wychodził ze swojej połowy i w doliczonym czasie gry stracił drugą bramkę. Tak w "10" nie powinien grać zespół o takiej jakości jak Lech

Kolejorzowi, więc nie udało się po raz pierwszy wygrać w Radomiu, od kiedy Radomiak wrócił do ekstraklasy. Czy van den Brom będzie prowadził zespół wiosną, pozostaje dużą niewiadomą.